2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Insallah cnm guzel haberlerle gelelim.
Senin cinsiyetler kesinlesti mi?
Ikili test yaptirmistim ,verifi fetal dna testi temiz cikti cok sukur.Orada da kesinlesti cinsiyetlerimiz 2erkek
Ya benim fetal DNA cinsiyet söylemedi ben de hiç bir lab söylemiyor sandım sonradan öğrendim ultrasona kaldık sen hangi firmada kaça yaptırdın bi de kaç hastalığa bakıldı canım?
Biri erkek onu gördük diğerini göremedik henüz

Her sey iyi dedi zaten kagitta tam gidiyo iki gun onde cikiyodu fl 1 hafta onde gorunuyor sadece artik ona gore olckms olcumler renkli ultrasonda bakti bide cok guzel bebeginizin yuzu dedi :) erken dogum riski yok her sey yolunda sukur ya

Bana da verilmedi magnezyum hatta kan ilaci da verilmedi .
Rutin mi bilen arkadaslar bilgilendirsin bizi
Kan ilacina genelde 14 15 te basliolar die biliorum. Bi dr una sor istersen o onmeli cunku. Doktorlarin da bazen yogunluguna gelio benimki de bn sormasam hic aklina bile gelmiodu demir ilaci

Magnezyum rutin değilmiş kızlar ama benim doktorum ben tercih ediyorum dedi bi zararı da olmadığı için

işyerime gidip geldim bugün yazamadım hiç.

ben 1 aydır solgarın demir ve kan takviyesi gentle iron kullanıyorum doktor tavsiyesiyle. D vitaminine de başladım. regenesis devam birde.ben 2 hafta sonra tahlilleri yenilicem. o zaman gerekli görürsem değişiriz dedi doktor ilaçları. kardiyolojiye de gidicem tansiyon için.
D Dubleangel detaylıda bebeğin tüm organları tek tek inceleniyor. damardan kan akışları, bebeğin beslenmesi gibi tüm detaylara bakılıyor. en az 20dk sürüyor bu inceleme. ve cd veriyorlar o da büyük bir anı oluyor

Ben 12. Haftada basladim kan hapina magnezyum omega bide multivitamin var. Doguma kdr devam mi 6. Ayda birakcaz mi

Kızlar bebeğim hareket etti çok şükür içim rahatladı ama yine de gidicem doktora detaylı ultrason hakkında görüşmek icin
gözün aydın canım
550 lira ikizler icin
canım istanbulda mi gideceğin doktor? Ben bir yere sordum 760 dedi
Kizlar bugun kontrole gittim 21cm olmusuz 266gr :) hersey yolunda sukur bacak bacak ustune atmis bi eli kafasinin altinda diğer elinde parmagi emiyodu cok keyifci bnm ki cook
gözün aydın canım

Hamisler magnezyum ve kan ilacina baslayan var mi aranizda?
Demir ilacı tek kullanıyorum ben ferro sanol..

Detayli icin herkes ayni doktoru oneriyor kendi doktorum da onu onerdi ama cok gec geliyor randevular dolu fiyat 750 dendi farkli sehirde bide. Burda bi doktor bakiyomus yeni gelmis ona gidenler de memnun 350 dediler fiyatini ikisi arasinda kaldm

Detayli icin herkes ayni doktoru oneriyor kendi doktorum da onu onerdi ama cok gec geliyor randevular dolu fiyat 750 dendi farkli sehirde bide. Burda bi doktor bakiyomus yeni gelmis ona gidenler de memnun 350 dediler fiyatini ikisi arasinda kaldm
Haftani cok gecirme canim 22.haftadan sonra pek onermiyorlar.

Bende ogleden sonra gidicem doktora ogreneyim ne zamana almam lazim diye artik ama bulundugum yerde perinatolog yok
Ben gittim canım çok şükür bebeğim çok iyi bir kan testi istedi 4 lu testin içinde olan birsey dedi. 2 hafta sonra sonucu getir dedi 1 ay sonra da tekrar muayene detayli yi o zaman yaparız dedi soru bile soramadım çok kalabalıktı herkes bugüne toplanmış sanki. Sonuç göstermeye gittiğimde sorcam bakalim acaba kendisi mi yapıyor bir yere mi yönlendirecek bilmiyorum

Kızlar detaylı ultrason için Beylikdüzü civarında oturanlara Altan Cebeci yi öneririm. Benim doktorum 12. Hafta ona yönlendirdi. Cidden çok detaylı inceliyor ve çok yetkin bir doktor olduğunu hemen anlıyorsunuz. İsterseniz internette yorumlarına da bakın . 500 TL idi muayenesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…