2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bende bayram sonu başlarım büyük ihtimalle ama eskiler gayet iyi oluyor su durumda almadim hicbisey ama pantolonlar sıkmasın dikkat et hamile pantolonu alabilirsin ben alicam bir ara

günaydınnn
bim e ben de gitmek istedim ama çocuk olunca evde gidemedim. onunla almazlar içeri.
daha önümüzde günler var yine gelir ürün.
ben kendime lcw onliden bir pantolon aldım. hm dende bluz ve pantolon. ikisi de oldu kendi bedenimi aldım. yani mağazaya gidemediğim için ben hep internetten alıyorum herşeyi. özellikle iade süreci kolay olan firmalar seçiyorum.

Maşallah canim ne kadar cok almışın ben gittigimde kalmamisti hayirli olsun bebisin güle güle giysin insallah
İnşallah canım bişeyler almak beni korkutuyordu hep durduruyordum kendimi ama bu sefer tutamadım Allah’a emanet yavrum sağ Salim giydiği günleri de göreyim inşallah

Oy maşallah minik kuzuya Ben 2 haftada bir gidiyorum ama o bile o kadar uzun geliyo ki

Bende bayram sonu başlarım büyük ihtimalle ama eskiler gayet iyi oluyor su durumda almadim hicbisey ama pantolonlar sıkmasın dikkat et hamile pantolonu alabilirsin ben alicam bir ara

ayneen ole haklısın canım sıkmayan pantolon alacağım ama ıste almısken hamıle pantolonu alayım da dıyorum ama onun ıcın erken galıba.. belkı haftaya karnım bıraz daha buyur de artık dırek hamıle pantolonu alırım..

merhabalar, aldığın pantolonlar hamıle pantolonları mı? sankı o gobek bolgesı bol gelecekmıs gıbı gelıyor.. bırde malum hersyeı onlıne almak lazım avm ye fln gıdılmez..ıdıyelım L beden giyşyorum normalde yıne L bedenmı almak lazım ama ben aldığımı hamileliğin sonuna kadar gıymek ıstıyorum.. oyuzden 1 beden buyukmu almak lazım?

Oy maşallah gözün aydın canim

Kuzum hamile pantolonları düşüyor ben bi tane denedim rahat değil göbek çıkmadan onun yerine bol kumaş efil efiller var ya ince kumaş onların yüksek bellilerinden aldım iş için siyahları kahveleri güzel şık da oluyor.dışarıda da spor kombinleniyor

anladım canım bende kendı bedenımden 1 beden buyuk 1 pantolon alayım barı... normaldede oyle pantolonlar giyiyorum hep zaten ama ıste kendı bedenım gelmıyodu:) 1 beden buyuyugunu alayım barı:)

anladım canım bende kendı bedenımden 1 beden buyuk 1 pantolon alayım barı... normaldede oyle pantolonlar giyiyorum hep zaten ama ıste kendı bedenım gelmıyodu:) 1 beden buyuyugunu alayım barı:)
Ben bu tar pantolonlar kullaniyorum,hamile pantolu icin erken diye dusunuyorum .beyaz ayakkabi ile guzel oluyor.

ewt hamile pantolonları. benim sadece göbek bölgem büyüyor diye ben aynı bedeni aldım. geçen hamileliğimde bacaklarım falan büyümedi sadece karnım

ewt hamile pantolonları. benim sadece göbek bölgem büyüyor diye ben aynı bedeni aldım. geçen hamileliğimde bacaklarım falan büyümedi sadece karnım

ozaman bende karnım cıkınca kendı bedenımde hamıle pantolonları alayım barı yada xl alırım:) teşekkürler bilgi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…