2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gozun aydin canim cok şükür tam olarak kac haftaliksin bebisin kac grm kac cm bizede bilgi verirmisin

İyi akşamlar güzel anneler ben çok giremiyorum sohbetlerinizi hep kaçırıyorum takip edemiyorum bugün doktora gittik nazlı bir kızımız olacak inşallah çok zor gördü doktor. Ağırlığı 209 gram boyu 21 cm desi ama çok fazla degil mi ? Benim o an doktora fazla değil mi doye sormak hiç aklıma gelmedi. Doktor dan çıkar çıkmaz gittik alışveriş yaptık galiba alacak bişeyimiz kalmadı bizim

Gozun aydin ,saglicakla gelsin kizcen

Tablosu varmis canim normaldir merak etme bnm en son 14,2cmdi en son 15+6da gittigimde 143gr cikti mesela o zaman baktm normal araliktaydi

Oy oy evde temizlik yapildi bi suru is cikti yazliga geldik burda ayri temizlik yapmasam da ucundan tutuyorum telefon da cekmiyor elime almiyorum yoksa aklim burda.. Okuyorm girdikcee
Oh oh ne iyi etmişsiniz bizde şu korona hafifleme yazın kendimizi aticaz biryerlere bunaldik en çok biz hakettik tatili

Valla cok bunaldik artik iki insan gormeye hasret kaldm yoksa apartmanda zor geciyo. Insallah guzel bi yaz gecirelim karnimiz burnumuzda

insallah:) o degilde herkes ayy hamileligin yaza gelecek cok zor gececek diye korkutmaya basladi bile Yazin sicakta daha mi zor geciyo bilginiz var mi kizlar ya?

Tablosu varmis canim normaldir merak etme bnm en son 14,2cmdi en son 15+6da gittigimde 143gr cikti mesela o zaman baktm normal araliktaydi
Ağırlığı normalde boyu 21 cm çok fazla gibı acaba tam boy mu sormak aklima da gelmedi. Normalde bastan popoya kadar ölçüm yapiyodu belki tam boy mu ölçtü acaba

insallah:) o degilde herkes ayy hamileligin yaza gelecek cok zor gececek diye korkutmaya basladi bile Yazin sicakta daha mi zor geciyo bilginiz var mi kizlar ya?
Ya genelde öyle diyolar ama kışın daha zor bençe üst üste kalın giyiyorsun kendin zaten ağırlaşıyorsün bide üstüne kalın kıyafetler daha ağır olur insan. Yazın ince ince giyin istediğin gibi dus al serinle bence yaz daha kolay hamilelikte :)

Ağırlığı normalde boyu 21 cm çok fazla gibı acaba tam boy mu sormak aklima da gelmedi. Normalde bastan popoya kadar ölçüm yapiyodu belki tam boy mu ölçtü acaba
Zaten artik femur olcumu baslicakmis onda da tam cikiyo gunu. Kagitta yaziyodr vermedi mi canim

günaydınnn

eğer bu yaz evde olursak zor geçer kızlar.vücut şişince hareket de azalırsa ödem oluşuyor. balon gibi oluyor her yerin. bir de ağırlaştıkça hareketler yavaşlıyor. bol su ve hareket önemli.

Masallah canim büyüyorlar gözün aydın kizcende bende pazartesi gitmistim 18 cm demisti 161 grm demisti banada boyu uzunda zayif gelmisti biraz iyi beslenmem lazim neler aldin bizede gostersene canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…