2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar merhaba, hamileler için okuduğunuz veya okumayı planladığınız Kitaplar var mı
paylaşabilir misiniz, biraz kitap alışverişi yapmak
istiyorum.. çok fazla kitap var seçmek zor, önerilen bildiğiniz bir kitap varsa ona göre alışveriş yapayım ..

Hadi güzel haberler ile gelirsin insallah

Çok sevindim çok

Gecmis olsun cnm,oglusun da hayirli olsun

kızlar çok şükür herşey yolunda. 8.53boyumuz.ama hep sırtı dönüktü. bacak arasında o tokluk hala var dedi kordon diilse erkek hala yanibu arada doğum tarihimiz 8kasıma çekildi. 14+3üz
Kasim annesi olacan yani neyse saglikli olsunda erkek bebistir o ama ileriki haftalarda kesinlesir canim

Hayirli olsun canim gozun aydin bir erkek bebis daha kızları gectiniz siz sag salim kucagimiza alalim insallah bu arada sanada cok gecmis olsun canim

Kizlar selam;
Suan 15+4 haftalik hamileyim bikac gune 16 haftalik olacagim.. malum 2 aydir evdeyim ve hep pijamaylayim.. simdi bayramdan sonra ise baslicam ve giyecek hicbiseyim yok suanda karnimda hamilelik almak icin kucuk.. acaba hamile pantolonu alsam giyebilir miyim? Aranizda hamilelik alan var mi? Benim gibi 15-16. Haftada olan? Help pleasee

Ben almadım ama kendi bedenin olur diye düşünüyorum..
Internetten alamıyorum boyları kısa geliyor tam uzun bulabilmek için deneyip almam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…