2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar merhaba, hamileler için okuduğunuz veya okumayı planladığınız Kitaplar var mı
paylaşabilir misiniz, biraz kitap alışverişi yapmak
istiyorum.. çok fazla kitap var seçmek zor, önerilen bildiğiniz bir kitap varsa ona göre alışveriş yapayım ..

Yarın benimde kontrolüm var tabi heyecanda😁 5 hafta oldu bebişimi görmeyeli karnım kocaman çizgi falanda oluştu bende sağlıkla ilerlediğini ordan hissediyorum. Vitamini de bırakmıştım mecburen sıfır ilaçla devam ediyorum inşallah sorunsuz halledecez bu kontrolüde
Hadi güzel haberler ile gelirsin insallah 😊😊

Çok teşekkür ederim amin inşallah. 3 embriyo koyulmuştu bu sefer hepsi çözüldüğü için atmak istemedik. Teşekkür ederim güzel dileklerin için canım 🤗🤗🤗

İnşallah inşallah 🤗🤗 hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza 🌸

Amin canım çok teşekkür ederim her şey yolunda giderse ekim annesi olmayacağım ama sizlerle paylaşırım yine. Sizlerle başladım bu serüvene çok şey öğrendim ve çok duygu paylaştım. Sevinçlerimizi de paylaşmak güzel 🤗🤗
Çok sevindim çok ♥️♥️♥️

Selam kizlar gece mide agrisiyla uyandim gecmedi sabah hastaneye gittim 2 tane serum takdilar.mide surubu bulanti hapi verdi doktor onlari kullanicam serum iyi geldi.kendim doktorum verdigi bulanti hapi ise yaramadiydi hic. bu hastanedeki doktorda cok ilgiliydi cinsiyetinide soyledi bacagiyla kapatiyo dedi ama erkek dedi bidaha gittigimde gene bakicak her seyi haftasiyla.uyumlu dedi hatta ilerde dedi allahimin bugunlerine sukurler olsun sagligini ogrendimya dunyalar benim.oldu
Gecmis olsun cnm,oglusun da hayirli olsun 😊

kızlar çok şükür herşey yolunda. 8.53boyumuz.ama hep sırtı dönüktü. bacak arasında o tokluk hala var dedi kordon diilse erkek hala yani😂bu arada doğum tarihimiz 8kasıma çekildi. 14+3üz
Kasim annesi olacan yani neyse saglikli olsunda erkek bebistir o ama ileriki haftalarda kesinlesir canim

Selam kizlar gece mide agrisiyla uyandim gecmedi sabah hastaneye gittim 2 tane serum takdilar.mide surubu bulanti hapi verdi doktor onlari kullanicam serum iyi geldi.kendim doktorum verdigi bulanti hapi ise yaramadiydi hic. bu hastanedeki doktorda cok ilgiliydi cinsiyetinide soyledi bacagiyla kapatiyo dedi ama erkek dedi bidaha gittigimde gene bakicak her seyi haftasiyla.uyumlu dedi hatta ilerde dedi allahimin bugunlerine sukurler olsun sagligini ogrendimya dunyalar benim.oldu
Hayirli olsun canim gozun aydin bir erkek bebis daha kızları gectiniz siz sag salim kucagimiza alalim insallah bu arada sanada cok gecmis olsun canim

Eklentiler

• 716308E6-061B-49DF-8590-9B607320D6DF.jpeg
    716308E6-061B-49DF-8590-9B607320D6DF.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar selam;
Suan 15+4 haftalik hamileyim bikac gune 16 haftalik olacagim.. malum 2 aydir evdeyim ve hep pijamaylayim.. simdi bayramdan sonra ise baslicam ve giyecek hicbiseyim yok:KK43: suanda karnimda hamilelik almak icin kucuk.. acaba hamile pantolonu alsam giyebilir miyim? Aranizda hamilelik alan var mi? Benim gibi 15-16. Haftada olan? Help pleasee

Kizlar selam;
Suan 15+4 haftalik hamileyim bikac gune 16 haftalik olacagim.. malum 2 aydir evdeyim ve hep pijamaylayim.. simdi bayramdan sonra ise baslicam ve giyecek hicbiseyim yok:KK43: suanda karnimda hamilelik almak icin kucuk.. acaba hamile pantolonu alsam giyebilir miyim? Aranizda hamilelik alan var mi? Benim gibi 15-16. Haftada olan? Help pleasee
Ben almadım ama kendi bedenin olur diye düşünüyorum..
Internetten alamıyorum boyları kısa geliyor tam uzun bulabilmek için deneyip almam lazım.

X