2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Cok sevindim canim gözün aydin insallah guzel gider hersey rabbim gönlüne göre versin inşallah
Amin canım teşekkür ediyorum, hepimiz için inşallah 🤲🤲😊🌸🌸
Gozun aydin canim cok sevindim .rabbime sukurler olsun sanada nasip etti. Allahim tamamina erdirsin canim ❤
Teşekkürler canım benim çok şükür rabbim sağlıkla tamamına erdirsin hepimiz için 🤩🤩
Gözün aydın canım inşallah cok guzel olacak herşey hepimiz hayırlısıyla saglikla bebeklerimizi alacağız kucaklarimiza 🤗
İnşallah amin amin 🤲🤲🤩🤩😊😊 teşekkür ederim canım 🌸
merhaba kızlar

GonulSenligim GonulSenligim çok sevindim. bu sefer inş sıkıntısız bir sürecin olur.

13:30da kontrolüm var😁
İnşallah canım🤲🤲😊
Senin kontrolün genel her şey yolunda mı diye mi bugünkü belli olacak bir şey var mı ? Çok geriye dönük okuma yapamadım 🙈

Cok kötüyüm canim esimde miden küçülmüştür diyorda insallah gecer geceleri cok rahatsiz oluyorum
Esin doğru söylüyor canım gün içinde sürekli birşeyler ye az az rahatsız etmeyecek şekilde miden alışana kadar..
Ben yemeye başladığımda sürekli meyve salata tarzı şeyler yedim onlar rahatsız etmiyordu..

Cok kötüyüm canim esimde miden küçülmüştür diyorda insallah gecer geceleri cok rahatsiz oluyorum
Esin doğru söylüyor canım gün içinde sürekli birşeyler ye az az rahatsız etmeyecek şekilde miden alışana kadar..
Ben yemeye başladığımda sürekli meyve salata tarzı şeyler yedim onlar rahatsız etmiyordu..

kızlar çok şükür herşey yolunda. 8.53boyumuz.ama hep sırtı dönüktü. bacak arasında o tokluk hala var dedi kordon diilse erkek hala yani😂bu arada doğum tarihimiz 8kasıma çekildi. 14+3üz
Gözün aydın canım insan görünce rahatlıyor🥰🥰

benim 10haftadan sonra günü hep ilerdeydi. şimdi ona göre güncelledi doktor. 14+3 haftasıyla uyumlu dedi.transfere göre 13+6bugün.14+3ten devam edicez dedi. 2 hafta sonra yeniden kontrol
Benim de kontrolde 14+1 gitgim ultrasonda 14+5di ama dogum tarihi ile ilgili birsey demedi.
Zaten ikizler gununde dogmaz diye dusunuyorum

benim uzun zamandır öle çıkıyor 4 gün fark vardı hep o yüzden güncelledi. zaten seseryan olacağım için ekim sonuna gelicek çok önemli diil😁
Seni Ekim annelerine alalim ozaman ne işin var kasimda😁😁🤣
Benimki de 31 Ekim gözüküyor bakalım ekimin ilk bebekleri de olabilirler 😂

Selam kizlar gece mide agrisiyla uyandim gecmedi sabah hastaneye gittim 2 tane serum takdilar.mide surubu bulanti hapi verdi doktor onlari kullanicam serum iyi geldi.kendim doktorum verdigi bulanti hapi ise yaramadiydi hic. bu hastanedeki doktorda cok ilgiliydi cinsiyetinide soyledi bacagiyla kapatiyo dedi ama erkek dedi bidaha gittigimde gene bakicak her seyi haftasiyla.uyumlu dedi hatta ilerde dedi allahimin bugunlerine sukurler olsun sagligini ogrendimya dunyalar benim.oldu

Selam kizlar gece mide agrisiyla uyandim gecmedi sabah hastaneye gittim 2 tane serum takdilar.mide surubu bulanti hapi verdi doktor onlari kullanicam serum iyi geldi.kendim doktorum verdigi bulanti hapi ise yaramadiydi hic. bu hastanedeki doktorda cok ilgiliydi cinsiyetinide soyledi bacagiyla kapatiyo dedi ama erkek dedi bidaha gittigimde gene bakicak her seyi haftasiyla.uyumlu dedi hatta ilerde dedi allahimin bugunlerine sukurler olsun sagligini ogrendimya dunyalar benim.oldu
Gecmiş olsun canım neyseki iyisin..
Oğlusun da hayırlı olsun 😍🥰

Yarın benimde kontrolüm var tabi heyecanda😁 5 hafta oldu bebişimi görmeyeli karnım kocaman çizgi falanda oluştu bende sağlıkla ilerlediğini ordan hissediyorum. Vitamini de bırakmıştım mecburen sıfır ilaçla devam ediyorum inşallah sorunsuz halledecez bu kontrolüde

X