2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar, cinsiyet belli olunca ilk ne almamız gerekiyor? Okadar alınacak çok şey var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.. sürekli anakucağı beşik fln bakıyorum ama ne alacağımı asla bilmyiırum.. gerçi bebişin cinsiyeti kız dedi doktor ama kesin değil..ancak haziran kontrolünde kesinleşir...
Kıyafetten başlayabilirsin canım tulum, zibin takımı Ekim olduğu için kışa giriyoruz uzun kollu çıtçıtlı badiler tek alt pijama en çok bunlar lazım oluyor ben bitane ayakkabı da almıştım ilk hediyesi😊
Beşik bebek arabası ana kucağı tarzı şeyleri 7 aydan sonra alman daha iyi olur..
hatta benimki ikiz beşik ve bebek arabasını doğumdan sonra alıcam..

Kızlar, cinsiyet belli olunca ilk ne almamız gerekiyor? Okadar alınacak çok şey var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.. sürekli anakucağı beşik fln bakıyorum ama ne alacağımı asla bilmyiırum.. gerçi bebişin cinsiyeti kız dedi doktor ama kesin değil..ancak haziran kontrolünde kesinleşir...
Ben oda ve bebek arabasina karar verdim ama 25.haftadan sonra alirim esim gelince.
Orgulere basladik yelek oruyoruz ,arada kiyafet bakiyorum ama internetten almak mantikli gelmiyor ,kaliplarini kumasini gormek lazim diye dusunuyorum .
Ama oncelikle kiyafet alinabilir.

Hayirli cumalar güzel anneler. Ben galiba bugün bebeğimin hareketini ilk defa hissettim 😍😍😍
Hayırlı cumalar yaaa ne güzel gözün aydın🥰🥰🥰
bu sabah uyanınca benimki de bir tane vurdu ağıza bal çalar gibi Bi kere ne öyle biraz kipirdayin dedim 😂😂
Ama erken olduğu için normal..

🤣🤣🤣 artik eskilerin cinsiyet tahminleri pek tutmuyor galiba benim sürekli basim agriyor bazen 2 3 gun sürüyor agri doktor cok erken ama kıza benzettim dedi pazartesi öğrenecem insallah tansiyon ve susuzluk aclik cok etkiliyormus doktorumda öyle dedi canim
Benimki maşallah 12.haftada direk erkek dedi seninki çoktan belli olmuştur aslında ☺️

Benim doktorum cinsiyetini soylemedi hic ayin 22 de kontrolum var o zaman belli olur insallah.kiyafette hic bir sey almiyacam anca evime gidince alirim herhalde. ozamanda 7 aylik olur .ucaklar acilsinda bi hayirlisiyla

Canim önce kesinlessin ona göre alirsin bence ufak tefeklerde basla bence sonra büyükleri alırsın

Benim doktorum cinsiyetini soylemedi hic ayin 22 de kontrolum var o zaman belli olur insallah.kiyafette hic bir sey almiyacam anca evime gidince alirim herhalde. ozamanda 7 aylik olur .ucaklar acilsinda bi hayirlisiyla
Canım bizimkide sadece tahmin etti benimkide haftaya belli olur insallah cinsiyet belli olunca yavas yavas alirim insallah sen nerdesin ki

X