2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Pozitif haberi alanlar olarak burada toplanıp dertleşelim taze anneler bizler anlıyoruz birbirimizi 😍😍 kese görmeyi bekliyoruz heyecanlı sonra inşallah kalp atışı için beklicez. Burdan destek olalım birbirimize... Benim bugün sata gore 5+1 cuma kese randevum var çok stresliyim ayrıca heyecanlı... Kimler pozitifi gördü toplanalım 😍
Canım öncelikle hayırlı olsun :) Böyle zor zamanlarda güzel haberler almak insanı motive ediyor. Bende mayısın sonu gibi tüp bebeğe başlayacağım senin ilk denemen mi ?

Bide kızlar 3-4gündür aralıklı bir şekilde midemi üşütmüş gibi oluyorum bulantılar zaten devam çok keyifsizim inşallah bebeğimin keyfi yerindedir ☺️ Gaviscon tek dostum oldu resmen 😁

Bide kızlar 3-4gündür aralıklı bir şekilde midemi üşütmüş gibi oluyorum bulantılar zaten devam çok keyifsizim inşallah bebeğimin keyfi yerindedir ☺ Gaviscon tek dostum oldu resmen 😁
Gecmis olsun canim soguk seyler yiyip icme mide üşütmesi cok kötü oluyor benim bulantilar baya baya azaldi cok şükür bebisler iyi olsunda dayanırız artik

X