2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İnşallah canım benimki tahminde bulundu ama ben yine de kesinlesmeden birsey almak istemedim..
Onlara alınca abilerine de bir hediye almak lazım şimdiden kıskanmasın kuzum🥰🥰
Benimkide ayni kiza benziyor ama kesin degil dedi insallah pazartesi kesinlesirde alırız abilerinede al canim simdiden baslamasin kiskanclik

Ne güzel zor dönemleri atlattık çok şükür cinsiyetleriydi kiyafetleriydi derken bir bakıcaz 9 ayı bitirmişiz🥰🥰
Rabbim bu mübarek ayda dularimizi kabul etsin hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım kuzularimizi🥰🥰
Amin canim insallah cok şükür geciyor zor günler

Ya asel anlamını da çok güzel isim olarakta çok güzel kuran da da geçiyor daha ne olsun 😀
Bende öyle diyorum anlamida guzel diye aselden ayrica ben asyayida cok beğeniyorum ikisini bir kurmak istiyorumda esim sevmedi galiba hergun yeni yeni isimler buluyor bana gerci daha benim cinsiyet kesinleşmedi pazartesi insallah

Ay kuzum sadece onlara karışsa iyi benim eşim çamaşır yıkamadan tut ütü yapmama kadar karışıyor deli ediyor bazen insani
Kendileri yapabilse keskede bizde rahat etsek yapiyor ama ben benimkinin yaptigini beğenmedigim icin ben yapiyorum tekrar herseye karışıyorlar geride diyor yuzde 50 hakkim var üstümde benim bebisim diye

Bende öyle diyorum anlamida guzel diye aselden ayrica ben asyayida cok beğeniyorum ikisini bir kurmak istiyorumda esim sevmedi galiba hergun yeni yeni isimler buluyor bana gerci daha benim cinsiyet kesinleşmedi pazartesi insallah
Benimde kesinleşmedi doktor kıza benziyor dedi ama erkekte olsa kız da olsa isimleri kafamda hazır gibi 😀

Kendileri yapabilse keskede bizde rahat etsek yapiyor ama ben benimkinin yaptigini beğenmedigim icin ben yapiyorum tekrar herseye karışıyorlar geride diyor yuzde 50 hakkim var üstümde benim bebisim diye
Benimki yapıyor valla bazen benden daha titiz yapıyor hatta 😀 ben sadece toz alıyorum evde birde banyoyu yıkıyorum geri herşeyi eşim yapıyor

Benimki yapıyor valla bazen benden daha titiz yapıyor hatta 😀 ben sadece toz alıyorum evde birde banyoyu yıkıyorum geri herşeyi eşim yapıyor
Benimkide yazık yapmaya çalışıyor ev büyük adam süpürmeye baslasa 2 saat sürüyor bıkıyor bırakıyor tuvalet banyo yikamak ona ait bende toz aliyorum arkasindan

günaydın kızlar
ben ilk gebeliğimde 15.haftada hissetmiştim. bunda henüz birşey yok gibi. daha doğrusu bazen böyle bir tokluk hissediyorum o bölgede ama bağırsak hareketidir diyorum😊

Seninkisi kesin erkekmiydi eminmisin 😆😆😆 genelde erkek anneleri guzellesir kiz anneleri cirkinlesir kiz annenin güzelliğini alir derler ama bu tez sana uymadimi gunesten korun gerci gunese cikiyonmu oda ayri meselede cok uyumaktandir diyelim canim
Kesin erkek dedi canim annemin de kardesimde olmus leke su sira kime erkek dediysem bende de oldu diyo cok ilginc valla

X