2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

daha demın annemle konustuk:) yüzüme baktı baktı güzelleştın sen senın kesın kız olacak dedı:) ben sana hamıleyken yuzum guzellesmıstı ama kardesın de yuzumde lekeler cıkmıstı.. tam tersı canım senınkı erkek oldugu ıcın yuzunde lekeler cıkması gayet doğal:) sağlıkla gelsin inşallah
Aynen bende oyle duydum :) saglicakla gelsin de bazen hamile oldugumu unutuyorum ben su karinlar cok sisse de anlasak

Aynen bende oyle duydum :) saglicakla gelsin de bazen hamile oldugumu unutuyorum ben su karinlar cok sisse de anlasak

hayırlısıyla sağlıkla buyusunlerde:) karınlar şişer illaki :) bende aşırı merak ediyorm nasıl olacak dıye.. bende bıraz gobek vardı sımdı bıraz sıstı hissediyorum:) yuz ustu yatayımıyorum sımdıden.. acaba 5-6. ayda ne olacak merak ediyorum:)

Canim benim bunye kiloyu seviyor bir basladimmi durduramam diye korkuyorum evlendigimde hemen 5 6 ayda 8 kilo aldim simdi ayni duruma düşmek istemiyorum zaten cok zayifta degilim korkuyorum acikcasi
Bu aya kadar bir kilo kan hacminin artması ödeme yatkınlık 100-200 gram bebek filan kilo almış sayılmaSın merak 😂

hayırlısıyla sağlıkla buyusunlerde:) karınlar şişer illaki :) bende aşırı merak ediyorm nasıl olacak dıye.. bende bıraz gobek vardı sımdı bıraz sıstı hissediyorum:) yuz ustu yatayımıyorum sımdıden.. acaba 5-6. ayda ne olacak merak ediyorum:)
Benim de baya vardi karnim zaten alttan bebis ittirince gobek one firladi bi degisik oldu bnm ki

Benim de baya vardi karnim zaten alttan bebis ittirince gobek one firladi bi degisik oldu bnm ki

annesi buyuyor ya🥰 benimkiyle seninki arasinda 2 hafta var yaklasik senin gobek daha buyumustur.. benimde gobek bi garip buyudu😂 seninkinin one dogru buyumesi normal cunku erkek degilmi:) erkeler one dogru sivriliyo kizlar yayvan buyuyo diye biliyom

Bana surekli oluyor canim surekli basim agriyor cok su icince geciyor diyorlar ama bende pek ise yaramıyor soguga yakin suyla dus alinca rahatliyorum sadece
Kızlar benimde 10gündür filan var. Açlıktan şeker düşünce,yüksek tansiyondan, susuzluktan ve progesteron hormonundan kaynaklı olurmuş. Bir de eskilere göre baş ağrısı çekenin oğlu oluyormuş önceden :)

Kızlar benimde 10gündür filan var. Açlıktan şeker düşünce,yüksek tansiyondan, susuzluktan ve progesteron hormonundan kaynaklı olurmuş. Bir de eskilere göre baş ağrısı çekenin oğlu oluyormuş önceden :)
🤣🤣🤣 artik eskilerin cinsiyet tahminleri pek tutmuyor galiba benim sürekli basim agriyor bazen 2 3 gun sürüyor agri doktor cok erken ama kıza benzettim dedi pazartesi öğrenecem insallah tansiyon ve susuzluk aclik cok etkiliyormus doktorumda öyle dedi canim

Gunaydin canlar hayırlı cumalar olsun insallah aksam yemekten sonra şişen tek benmiyim acaba göbeğim kocaman oluyor

ben biraz fazla kaçırayım karnım bıraz fazla şissin hemen midem bulanıyor:KK43: çok yesem mıdem bulanıyor az yesem mıdem bulanıyor.. sımdıde bulanıyor.. ınsallah gecer şu bulantılar da rahat ederız:)

ben biraz fazla kaçırayım karnım bıraz fazla şissin hemen midem bulanıyor:KK43: çok yesem mıdem bulanıyor az yesem mıdem bulanıyor.. sımdıde bulanıyor.. ınsallah gecer şu bulantılar da rahat ederız:)
Ây canim ayni durumdayiz ozelikle sabahlari azcik ekmek fazla yesem hemen çıkarıyorum aksamlarida şişiyorum patlayacak gibi oluyorum insallah gecer en kisa zamanda

Ây canim ayni durumdayiz ozelikle sabahlari azcik ekmek fazla yesem hemen çıkarıyorum aksamlarida şişiyorum patlayacak gibi oluyorum insallah gecer en kisa zamanda

bebişler sağlıklı olsunda bugünlerimize şükür ama işte hamilelik boyunca midem bulanacak gibi geliyor:KK43:

Kızlar, cinsiyet belli olunca ilk ne almamız gerekiyor? Okadar alınacak çok şey var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.. sürekli anakucağı beşik fln bakıyorum ama ne alacağımı asla bilmyiırum.. gerçi bebişin cinsiyeti kız dedi doktor ama kesin değil..ancak haziran kontrolünde kesinleşir...

X