2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar benimde 2gündür hafif kahve lekelenmem vardı bugün doktora gittik kalp atışını duyduk çok şükür 🙏 kesenin yanında hafif kanama varmış iğne oldum serum bağlandım umarım geçer 🤲 sizde oldu mu hiç kesenin orda kanama genelde olurmuş içerde kanlı bölgeler ama ne bilim panik yaptım bugün biraz canım sıkıldı.
Geçmiş olsun kuzum kötüyü düşünme çok şükür kalp atışını duymuşsun

Yok canım serum gece takıldı sabaha kadar yoğun bir kanamam oldu.. Öğlene kadar hafif devam etti öğleden sonra kesildi dahada bişey gelmedi benim 7. Haftada olmuştu..
Anladım canım çok sağol benimde öyle olur inşAllah tamamen gider serum o bölgeyi iyileştiriyor demekki

Kızlar bugün kese göründü, hemde 2 tane 🙈🙈🙈 biri diğerinden biraz daha gerideymiş 13 marta kalp atışları için çağırdılar, çok tuhaf bi duygu hala inanamiyorum🤭🤭🤭🤭😇😇😇😇🥳🥳🥳🥳 Allahım nerde isteyen varsa tez zamanda nasip etsin insallah
Aaaa ben bunu nasıl atlamışım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin 🤲🤲🤩🥰🥰

Kızlar benim bugün çamaşırm ıslandı ama akıntı değil sanki idrar kaçırmış gibiydim böyle bişey yaşayan var mı ?

Evet su resmen sıvı nasıl desem avuç içi kadar ıslaklık oldu çamaşırm da ama kıvamlı değil
Bu sefer değilde ilk hamileliğim de oluyordu bende aletlerden dolayı enfeksiyon oluştu ondandi sanırım.. He bide crinone jel den de kaynaklanıyor du..

Bu sefer değilde ilk hamileliğim de oluyordu bende aletlerden dolayı enfeksiyon oluştu ondandi sanırım.. He bide crinone jel den de kaynaklanıyor du..
Jeli en başından beri kullanıyorum ama ilk defa böyle oldu normal mi o zaman

Kızlar günaydın dün kalp atışını ve bebişi de gördük çok şükür🙏 Hemde gayet güçlü atıyor kalbi dedi doktorum. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Benden kan ve idrar tahlilleri istedi bir daha ki gidişimde onları yaptırıp götüreceğim. Bir de maalesef hiç bir ilacı kesmedi. 1 ay daha sabret iyice güçlensin bebek dedi. Onun dışında mutlaka haftada 2 kere balık yememe önerdi ama bu tiksintiyle nası yiycem bilmiyorum 🙈😊

Kızlar günaydın dün kalp atışını ve bebişi de gördük çok şükür🙏 Hemde gayet güçlü atıyor kalbi dedi doktorum. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Benden kan ve idrar tahlilleri istedi bir daha ki gidişimde onları yaptırıp götüreceğim. Bir de maalesef hiç bir ilacı kesmedi. 1 ay daha sabret iyice güçlensin bebek dedi. Onun dışında mutlaka haftada 2 kere balık yememe önerdi ama bu tiksintiyle nası yiycem bilmiyorum 🙈😊
Hadi gözün aydın canım çok sevindim. Bnm kesti bak pembe akintilar geliyo Bn ona yoruyorum bnce ilaçlar önemli. Balik hastası biri olarak bulantilara takılmadan yiyorum ben zorlanirsan yeme ama bebis için kuzum

X