2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canım öncelikle hayırlı olsun. Benim de kahve rengi lekelenmem daha yeni geçti desem yeridir doktor kesenin yanında bi yer gösterdi plesanta kendine yer açıyor o da lekelenmeye sebep oluyor dedi plesanta oluşunca geçicek dedi geçti de çok şükür belki senin de onunla ilgilidir. Bu arada transfer tarihine göre hafta hesaplanıyor ben acile gitmek zorunda kalmıştım orda doktor normal haftamdan 4 gün eksik söylemişti kendi doktoruma söyledim o da transfer tarihimiz belli nasıl 4 gün eksik olsun dedi cihazları eskidir ondan hesaplama da hata olmuştur dedi
Çok sağol canım 🙏 kaç gün sürmüştü senin lekelenme canım benim de kesenin yan tarafında bi yerde acaba benimkide yerim açıyordur inşAllah öyledir. Aynen benimde 4 gün eksik çıkıyor ekranda bazı durumlarda bu gerilik oluyormuş sonradan yetişiyormuş haftasına diye okudum bazı yerlerde canım. İnşallah geçer lekelenmeleriz tamamen 🤲

yerleşme kanaması canım korkma bebek yerinden oynuyor ondan. Oluyor demişti doktorum.. Şimdi hala lekelenme var bende transferin 9. Gününden bu yana öyleyim ilk bir hafta adet gibi geldi son 4 5 gündür leke geldi..
canım kendiliğinden yok oluyor çünkü ben bidaha kanama görmedim rahimde ki o kanda gitti bidaha görmedim..
Anladım canım yerleşmeden olsun yeter ki 🙏 serumdan sonra geldi mi leke yada kanaman canım tamamen kesti mi serum

Teşekkür ederim 😇😇evet yüksek cikiomus ve 3 katından fazla artiomus, 15 şubatta 2 adet 3.gün embriyosu transfer edildi. Ben hala inanamıyorum, hic anne olamicak miyim derken Rabbim 2 mucize verdi, kucağımiza da görelim inşallah
Benimde 3.gun 12.gun 736 cikti 14.gun 2324 cikti 3tane transfer edilmisti bekliyorum sabirsizlikla kese kontrolunu
Valla 7yildir bekliyorum hic hamile kalamamistim 4kez negatif tup denemem olmustu simdi yasadiklarima inanamiyorum ben .insallah saglikli bir sekilde kucagimiza almak nasip olur.Allah isteyen herkese nasip etsin

Valla çok korktum bugün canım baya sıkıldı yani rahimde olan kanama nerdeydi direk rahim ağzında falanmı yoksa kesenin orlardamıydı
O zaman bna keseyle alakası yok rahimde hematom var dedi. Sen dinlen bol bol her akıntı önemli bsy için şuan bnde çok korkuyorum valla bsy olck diye

Benimde 3.gun 12.gun 736 cikti 14.gun 2324 cikti 3tane transfer edilmisti bekliyorum sabirsizlikla kese kontrolunu
Valla 7yildir bekliyorum hic hamile kalamamistim 4kez negatif tup denemem olmustu simdi yasadiklarima inanamiyorum ben .insallah saglikli bir sekilde kucagimiza almak nasip olur.Allah isteyen herkese nasip etsin
Ayyy çok sevindim, seninde değerlerin cok guzel benim 10.gün 101, 12. Gün 348, 14.gün 1210 bugun 17.gün 8780 ve kese göründü, bende 3. Denemede ilk kez hamile kaliorum darisi bekleyenlere olsun insallah🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Hee anladım canım iyiymiş ozaman ya tamamen yok ettiyse oğluşunda doğmuş maşallah 🧿 ne güzel 🙏 bu sfeer ki lekelenmede serum vurulmuşmuydun canım
Yok kuzum rahimde kan gözükmedi çok şükür istirahat et dedi sadece bide duphaston verdi coraspirini de bırakırdı.. Evet çok şükür sağlıklı bir hamilelik geçirdim oğlumda inşallah Bu seferde öyle olacak hepimizinki...

Yok kuzum rahimde kan gözükmedi çok şükür istirahat et dedi sadece bide duphaston verdi coraspirini de bırakırdı.. Evet çok şükür sağlıklı bir hamilelik geçirdim oğlumda inşallah Bu seferde öyle olacak hepimizinki...
İnşAllah canım inşAllah 🙏❤ Duphaston banada lekelenme devam ederse al dedi canım o ne işe yarıyor acaba prednol içiyodum onu bırak dedi bugün bırakıyom

İnşAllah canım inşAllah 🙏❤ Duphaston banada lekelenme devam ederse al dedi canım o ne işe yarıyor acaba prednol içiyodum onu bırak dedi bugün bırakıyom
düşük riski için veriyorlar canım belim kasiklarim çok ağrıyordu bide kanama olunca verdi..

Canim bilmiyorum ki hangisi hangisi atış hızı ne diye geçiyor boyu hangisi
6+3 gittiğimde embriyo dan ölçüm aldı uyumlu günüyle bebekte 6+3 çıktı. Kalp hızı o zaman 112 dedi. Dün sormadım kalp hızını ama embriyo uyumlu günüyle boydan ölçüyor

düşük riski için veriyorlar canım belim kasiklarim çok ağrıyordu bide kanama olunca verdi..
Anladım canım bide serum aldığın zaman kanamayı direk mi kesti yoksa yavaş yavaş kesip lekelenme olup öylemi kesildi canım

Anladım canım bide serum aldığın zaman kanamayı direk mi kesti yoksa yavaş yavaş kesip lekelenme olup öylemi kesildi canım
Yok canım serum gece takıldı sabaha kadar yoğun bir kanamam oldu.. Öğlene kadar hafif devam etti öğleden sonra kesildi dahada bişey gelmedi benim 7. Haftada olmuştu..

Kızlar bugün kese göründü, hemde 2 tane 🙈🙈🙈 biri diğerinden biraz daha gerideymiş 13 marta kalp atışları için çağırdılar, çok tuhaf bi duygu hala inanamiyorum🤭🤭🤭🤭😇😇😇😇🥳🥳🥳🥳 Allahım nerde isteyen varsa tez zamanda nasip etsin insallah
Gözün aydın canım Rabbim hayırlısıyla kucagimiza almayin nasip etsin hepimize 🤗

X