2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar benimde 2gündür hafif kahve lekelenmem vardı bugün doktora gittik kalp atışını duyduk çok şükür 🙏 kesenin yanında hafif kanama varmış iğne oldum serum bağlandım umarım geçer 🤲 sizde oldu mu hiç kesenin orda kanama genelde olurmuş içerde kanlı bölgeler ama ne bilim panik yaptım bugün biraz canım sıkıldı.

Kızlar benimde 2gündür hafif kahve lekelenmem vardı bugün doktora gittik kalp atışını duyduk çok şükür 🙏 kesenin yanında hafif kanama varmış iğne oldum serum bağlandım umarım geçer 🤲 sizde oldu mu hiç kesenin orda kanama genelde olurmuş içerde kanlı bölgeler ama ne bilim panik yaptım bugün biraz canım sıkıldı.
Gecmis olsun canim dikkat et dinlenmeye calis kac haftaliksin

Normal dedi cnm kanama olmadıkça korkma dedi ama adet sökülecek gibi anlık sancı giriyor günde 2 3 kere yokluyor aynı şekilde. Bebek 1cm olmuş artık keseden ölçüm almadı ama 4 5 cm var o da gerilmesi normal geliyor ama korkutuyor
Canim ultrason fotolarinizi atarmisiniz hersey normalmi karsilastirmak istiyorum sen kac haftaliksin simdi

oğlumda olmuştu korkulacak bişey değil ama sen yinede dikkatli ol.. Benimki leke değil bildiğin musluktan boşalır gibi Kan geldi ozaman... Bunda da adet gibi kanama gordum herhangi bi kanama gözükmüyor dedi doktor şimdi leke leke geliyor..

Kalp atışını duymussun canım sukur bnce korkma. Bnm pembe geldi dün peçeteye iki kere ama içeride kesede fln kanama yok dedi. Dinlenmek lazım iğne oldum bnde. Serum ne serumu

oğlumda olmuştu korkulacak bişey değil ama sen yinede dikkatli ol.. Benimki leke değil bildiğin musluktan boşalır gibi Kan geldi ozaman... Bunda da adet gibi kanama gordum herhangi bi kanama gözükmüyor dedi doktor şimdi leke leke geliyor..
Anladım canım ya valla korkuyor insan bu lekelenmezlerse kan daha korkutucu tabi 🙄 ultrasonda kesenin yanındaki bölgede kan göründümü hiç sende o korkuttu bide beni 🙄

Kalp atışını duymussun canım sukur bnce korkma. Bnm pembe geldi dün peçeteye iki kere ama içeride kesede fln kanama yok dedi. Dinlenmek lazım iğne oldum bnde. Serum ne serumu
Canım benimde leke açık kahve rengi geldi kesede değildi ama yanındaki yerde bölgede oluyor canım serum düşük önleyici serummuş

Anladım canım ya valla korkuyor insan bu lekelenmezlerse kan daha korkutucu tabi 🙄 ultrasonda kesenin yanındaki bölgede kan göründümü hiç sende o korkuttu bide beni 🙄
İlk hamileliğim de kesenin etrafını doktorum gösterdi baya çoktu kanamadan korkma demişti bu kan gelmeseydi daha kötü olurdu demişti.. Beni rahatlatmak içinmi dedi yoksa gerçekten öylemi anlamadim.. İstirahat et demişti bana çok şükür bişey olmadı a
Kanamada o gün kesilmişti zaten..

Canım benimde leke açık kahve rengi geldi kesede değildi ama yanındaki yerde bölgede oluyor canım serum düşük önleyici serummuş
Benim ilkinde direk rahimde 4mm vardı kanama. Bunda bakıyorlar bsy yok mesela neden oluyo anlamadım insan korkuyor işte. Serumu ilk defa duydum hc vermediler bna onu

İlk hamileliğim de kesenin etrafını doktorum gösterdi baya çoktu kanamadan korkma demişti bu kan gelmeseydi daha kötü olurdu demişti.. Beni rahatlatmak içinmi dedi yoksa gerçekten öylemi anlamadim.. İstirahat et demişti bana çok şükür bişey olmadı a
Kanamada o gün kesilmişti zaten..
Ozaman olabilen birşey demekki sonucu kötüye gitmediği sürece valla şu günleri sağ salim bir atlatsak bende istirat ediyom şimdi geçti mi kanaman

Canım öncelikle hayırlı olsun. Benim de kahve rengi lekelenmem daha yeni geçti desem yeridir doktor kesenin yanında bi yer gösterdi plesanta kendine yer açıyor o da lekelenmeye sebep oluyor dedi plesanta oluşunca geçicek dedi geçti de çok şükür belki senin de onunla ilgilidir. Bu arada transfer tarihine göre hafta hesaplanıyor ben acile gitmek zorunda kalmıştım orda doktor normal haftamdan 4 gün eksik söylemişti kendi doktoruma söyledim o da transfer tarihimiz belli nasıl 4 gün eksik olsun dedi cihazları eskidir ondan hesaplama da hata olmuştur dedi

Benim ilkinde direk rahimde 4mm vardı kanama. Bunda bakıyorlar bsy yok mesela neden oluyo anlamadım insan korkuyor işte. Serumu ilk defa duydum hc vermediler bna onu
Valla çok korktum bugün canım baya sıkıldı yani rahimde olan kanama nerdeydi direk rahim ağzında falanmı yoksa kesenin orlardamıydı

Ooo super gozun aydin .Ikiz de kan degerleri yuksek mi oluyor?
Kacinda transfer olmustun ?
Teşekkür ederim 😇😇evet yüksek cikiomus ve 3 katından fazla artiomus, 15 şubatta 2 adet 3.gün embriyosu transfer edildi. Ben hala inanamıyorum, hic anne olamicak miyim derken Rabbim 2 mucize verdi, kucağımiza da görelim inşallah

Ozaman olabilen birşey demekki sonucu kötüye gitmediği sürece valla şu günleri sağ salim bir atlatsak bende istirat ediyom şimdi geçti mi kanaman
yerleşme kanaması canım korkma bebek yerinden oynuyor ondan. Oluyor demişti doktorum.. Şimdi hala lekelenme var bende transferin 9. Gününden bu yana öyleyim ilk bir hafta adet gibi geldi son 4 5 gündür leke geldi..
Benimde şuan yok gibi lekelenmem inşAllah kesmiştir o bölgedeki kanamayı durduruyor mu acaba tamamen yok ediyormudur
canım kendiliğinden yok oluyor çünkü ben bidaha kanama görmedim rahimde ki o kanda gitti bidaha görmedim..

X