2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın kızlarrr

valla virüs bitsede mağazalara filan girmek yine de benim açımdan zaman alır. risk alıp netten sipariş verdim bende oldu çok şükür
Günaydın canim dün okuduguma göre avmlerde sadece magazalar acilacakmis tabi önlemlerde alinacak diyor ama ne kadar alinir o ayri yine korkumuzdan gidemeyiz

biz de 13.haftadayız artık. ilk yarı bittiyalnız 2 gün önce 12+2dediydi doktor. ilk hesaba göre 12+1 bugün. tüp bebekte biraz şaşıyor hesaplamalar ama ben sanırım ekim annesi olurum kasım değilde
Büyüyorlar masallah canim ben bu kadarini bile hayal edemiyordum cok şükür 5 düşüğüm var en büyüğü 11.haftada idi cok şükür 16 olduk allahin izniyle bende yolu yarılayım diye gün sayiyorum

ben ikili yaptırmadım bilemiyorum o sebeple.

benim bu sefer karnım hemen çıkmadı. kızımda 11+3 resmimi gördüm pc de bildiğiniz 6aylıkşimdi o kadar yok

İkili test sonuçları çıkanlar sonuçlarınız kaç geldi acaba

Canımcım bende ikili test yaptırmadım. DNA testi yaptırdık dün geldi sonucu çok şükür tertemiz çıktı Ayrıca cinsiyet de kesin olarak kız görünüyor testte. Daha önce bizi kordonuyla yanılttığı için ben hala emin olamıyordum
İnşallah hepiniz güzel sonuçlar alırsınız

Her sabah karnima bakiyorum cizgi de belli oluyor acip acip herkese gosteriyor7m gorunuyo mu diye yarin randevum var cok heyecanlym ins iyidr bebisim
Ay bende göbekten başka hamile olduğuma dair hiç bişey yok ne hareket ne çizgi ne leke iyidir annesi benim daha 18 günüm var geçmiyor zaman

Ay bende göbekten başka hamile olduğuma dair hiç bişey yok ne hareket ne çizgi ne leke iyidir annesi benim daha 18 günüm var geçmiyor zaman
Cok korkuyorum ya randevu zamanlari stres basiyo beni resmen. Gelir artik senin de baslar belirtilerin

Cok korkuyorum ya randevu zamanlari stres basiyo beni resmen. Gelir artik senin de baslar belirtilerin
Benimde randevu günleri oluyor o stresim kahvaltı falan yapamıyorum midem bulanıyor doktor iyi diyene kadar rahat nefes almıyorum resmen :) inşallah başlar suan bişey yok bakalım :)

Benim de pantolonlar biraz dar gelmeye başladı. İç çamaşırlarımda dar geliyor. Heryer kapalı En fazla 1 ay daha idare edebilirim sanırım evdekilerle. İnşallah 1 aya açılır da ihtiyaçlarımızı alabiliriz

Benim de karnımda henüz çizgi yok. Herkesde olmuyor sanırım. Ama kilo almamama rağmen göğüslerim ve karnım şişti. 2 tane penye çamaşırım ile idare ediyorum.

Kızlar siz çatlak kremi ne kullanıyorsunuz? Doktor mustela dedi ben internette araştırdım soğuk pres hindistan cevizi yağından çok memnun kalan olmuş. Eşime söyledim o da sağolsun eczaneden yüz kremi gibi minicik bir krem almış Annem ve kızkardeşime sordum hiç birşey kullanmamışlar hiç çatlakları olmamış. Kardeşimin doktoru hiç birşey kullanma demiş. Bu yüzden annemde kullanma diyor ısrarla Kafam iyice karıştı bu konuda. Şimdilik kullanmadan bekliyorum çok şükür bir kaşıntı yok henüz göbekte.

Birde ben 12+3 te doktora gittim. Bir sonraki randevum 1 ay sonra yani 16+3 gibi çağırdı. O zaman yapılacak test vs. Bişey varmı? Yani ben bir yada iki hafta sonra gitsem sıkıntı olur mu acaba?

Benim de karnımda henüz çizgi yok. Herkesde olmuyor sanırım. Ama kilo almamama rağmen göğüslerim ve karnım şişti. 2 tane penye çamaşırım ile idare ediyorum.
İyi bari benimde çizgi yok yalnız değilim gerçi olması mı iyi olmaması mi bilmiyorum leke oluncada leke oldu diye söyleniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…