2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar siz çatlak kremi ne kullanıyorsunuz? Doktor mustela dedi ben internette araştırdım soğuk pres hindistan cevizi yağından çok memnun kalan olmuş. Eşime söyledim o da sağolsun eczaneden yüz kremi gibi minicik bir krem almış 😒 Annem ve kızkardeşime sordum hiç birşey kullanmamışlar hiç çatlakları olmamış. Kardeşimin doktoru hiç birşey kullanma demiş. Bu yüzden annemde kullanma diyor ısrarla 😔 Kafam iyice karıştı bu konuda. Şimdilik kullanmadan bekliyorum çok şükür bir kaşıntı yok henüz göbekte.
Canım ben lierac kullanıyorum çevremdekiler de hep onu kullandı hepsi çok memnun

Canımcım bende ikili test yaptırmadım. DNA testi yaptırdık dün geldi sonucu çok şükür tertemiz çıktı🙏 Ayrıca cinsiyet de kesin olarak kız görünüyor testte. Daha önce bizi kordonuyla yanılttığı için ben hala emin olamıyordum🙈😂
İnşallah hepiniz güzel sonuçlar alırsınız 🍀
Hadi gözün aydin minnos kizlar doldurdu burayi

C
Kızlar siz çatlak kremi ne kullanıyorsunuz? Doktor mustela dedi ben internette araştırdım soğuk pres hindistan cevizi yağından çok memnun kalan olmuş. Eşime söyledim o da sağolsun eczaneden yüz kremi gibi minicik bir krem almış 😒 Annem ve kızkardeşime sordum hiç birşey kullanmamışlar hiç çatlakları olmamış. Kardeşimin doktoru hiç birşey kullanma demiş. Bu yüzden annemde kullanma diyor ısrarla 😔 Kafam iyice karıştı bu konuda. Şimdilik kullanmadan bekliyorum çok şükür bir kaşıntı yok henüz göbekte.
Canim bende hindistan cevizi yagi aldim kati bisey sürdükçe eriyor 2 gundur sürüyorum tabi daha catlagim falan yok ama

Birde ben 12+3 te doktora gittim. Bir sonraki randevum 1 ay sonra yani 16+3 gibi çağırdı. O zaman yapılacak test vs. Bişey varmı? Yani ben bir yada iki hafta sonra gitsem sıkıntı olur mu acaba?
3lu test yaptiracaksan 16 18 haftalar arasi yapılıyormuş onun dışında 20.haftada ayrintili ultrason ve aşı baskada bisey demedi bana

C
Canim bende hindistan cevizi yagi aldim kati bisey sürdükçe eriyor 2 gundur sürüyorum tabi daha catlagim falan yok ama
22. Haftalarda başlıyormuş çatlak ama genetiğe bağlı diyorlar çatlayacaksa hertürlü çatlıyormuş maledef.Ama benim de araştırdığım hindistan cevizi var olan çatlaklara bile iyi geliyormuş. İnşallah çatlamayız 😊

3lu test yaptiracaksan 16 18 haftalar arasi yapılıyormuş onun dışında 20.haftada ayrintili ultrason ve aşı baskada bisey demedi bana
İnşallah ikili sonucum iyi çıkarsa yaptırmam diye düşünüyorum 3 lüyü. Bir sıkıntı olmazsa 19. Hafta da gideyim diyorum. Ayrıntılı önemli sanırım onu yaptırmak gerek. Aşı da hala kararsızım malesef.

İnşallah ikili sonucum iyi çıkarsa yaptırmam diye düşünüyorum 3 lüyü. Bir sıkıntı olmazsa 19. Hafta da gideyim diyorum. Ayrıntılı önemli sanırım onu yaptırmak gerek. Aşı da hala kararsızım malesef.
3lu teste bisey diyemem ben 2liyi de yaptırmadım detayli ultrason cok onemliymis doktorum perinatologa yönlendirdi hatta aşı en son dusunecegin sey olsun canim tetanoz aşısı normal dogum yaparsan kesi atilirsa yada sezaryan olursan diye her türlü alman lazim benim fikrim tabi

Kizlar selam,
Cok enteresan bisi oldu. Gecen hafta makarna yedikten sonra cikarttim ben onu yemekten sonra sigara kokusu duymustum ona baglamistim.. bugun yine makarna yedim ve malesef yine cikarttim🤦🏼‍♀️ Galiba doguma kadar makarna yiyemicem🤦🏼‍♀️ Bebek hamur isini kabul etmiyo sanirim:)

X