2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ah bi alışverişe cikabilsek giyecek pantolonpantolonum bile kalmadı eşofmanla idare ediyorum doktor a falan giderken
Benim pantolonlar hala oluyor bana ve hiç sıkmıyor birkac tane salas tunigim var onlarda 6 aya kadar olur bana..
1 aya kadar göbeğim çıkar ozaman hamile pantolonu alırım ozamana kadar çıkarız inşallah..

Ah bi alışverişe cikabilsek giyecek pantolonpantolonum bile kalmadı eşofmanla idare ediyorum doktor a falan giderken
Canim benim daha kilomda degisiklik yok gobegimde cok cikmadi o yuzden halen eski kıyafetlerim oluyor ama yakin zamanda almam gerekecek gibi hissediyorum lcw falan hamilr tayti pantolunu var aslinda siparis versen yoksa ortalik duzelecekte biz alışveriş yapacaz zor gibi

Benim pantolonlar hala oluyor bana ve hiç sıkmıyor birkac tane salas tunigim var onlarda 6 aya kadar olur bana..
1 aya kadar göbeğim çıkar ozaman hamile pantolonu alırım ozamana kadar çıkarız inşallah..
Benimde ayni canim suanlik gobegim falan cikmadi oncekilerle idare ediyorum insallah 1 aya azcık duzelse ortalik

Benimde ayni canim suanlik gobegim falan cikmadi oncekilerle idare ediyorum insallah 1 aya azcık duzelse ortalik
Mayıs sonuna kadar düzelir diyordu Birtane. Profesör.. bayramda da sokaga çıkma yasağı gelir büyük ihtimalle ondan. Sonra artık çıkabiliriz insallah..

Gözünaydın canımcım🌸 Sonuçlarını da tertemiz alırsın inşallah🙏
Doğrudur kuzum o bana 11.hafta da bile kız gibi görünüyor demişti. Bence deneyimli olanlar anlıyorlar direk tipinden.
Bu erkekler nerde ayol😂 koca grupta 1 tane bile yok mu ?

amin insallah canim🙏🏻 Ayneen bu ekİp komple kizci olduk:) bana hep erkek erkek dediler bende erkege alistirmistim kendimi ama ben hep ama hep kiz istemistim:) doktorda surda bisi var o yere paralel olunca kiz oluyo dedi genelde.. bunu diyince sevincten havalarw uctum:) tabii hayirla saglikla gelsinde kiz erkek farketmez🙏🏻 Rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin

Bana alt kıyafetlerim hiç olmuyor tuniklrimde hafiften darlanmaya başladı 😐

Canim benim daha kilomda degisiklik yok gobegimde cok cikmadi o yuzden halen eski kıyafetlerim oluyor ama yakin zamanda almam gerekecek gibi hissediyorum lcw falan hamilr tayti pantolunu var aslinda siparis versen yoksa ortalik duzelecekte biz alışveriş yapacaz zor gibi
Ben kilo aldım göbeğimde baya çıktı. Canım ben kapalıyım tayt falan zaten dışarda giymiyorum . Bide vucudum orantısız pantolon bedenim farklılık gösteriyor

Ben kilo aldım göbeğimde baya çıktı. Canım ben kapalıyım tayt falan zaten dışarda giymiyorum . Bide vucudum orantısız pantolon bedenim farklılık gösteriyor
Anladim canim oyle oluncada zor tabi sen ortaligin duzelmesini bekleyip esorfmanlarla idare etcen artik gobisler sevilecek olmustur ben hergun ayna karsisinda bakiyorum ama daha belli olucak kadar buyumemis disardan gören anlamaz yani

Anladim canim oyle oluncada zor tabi sen ortaligin duzelmesini bekleyip esorfmanlarla idare etcen artik gobisler sevilecek olmustur ben hergun ayna karsisinda bakiyorum ama daha belli olucak kadar buyumemis disardan gören anlamaz yani
Oo benim rahat 5 aylık görüntüsü var kendi doğal göbeğimden dolayı 😁

günaydın kızlarrr

valla virüs bitsede mağazalara filan girmek yine de benim açımdan zaman alır. risk alıp netten sipariş verdim bende oldu çok şükür😁

biz de 13.haftadayız artık. ilk yarı bitti😁yalnız 2 gün önce 12+2dediydi doktor. ilk hesaba göre 12+1 bugün. tüp bebekte biraz şaşıyor hesaplamalar ama ben sanırım ekim annesi olurum kasım değilde😊

X