2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yazin gunesten sonra lekeler kalici olabiliyormus ya. Gobek cizgim cok hafif belirdi bnm her sabah bakiyorum
Krem falan kullan canım benim normalde yüzümde gül hastalığı var güneşte lekeler oluyor solante krem kullqnmam lazm bu markanın çeşitleri var doktoruna bir sor bu kremi. Bende devam edebilir miyim diye sorcam bakalim

Solante pigmenta var canim ,hamilelige ozel

Solante pigmenta var canim ,hamilelige ozel
Benim bunu kullanmam lazım. O kadar çok doktora gittim bir eczacı bunu önerdi ve sadece bunun faydasını gördüm evdeyken bile sür demişti şimdi bebekten dolayı kullanmıyorum doktora sorcam bakalim havalar baya ısındı kullanmalıyım artık

Eklentiler

• 15882496026511097448154.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 11
Kızlar siz hapsurunca bebeisleriniz kipirdiyor mu? Ben hapsurunca sol tarafın resmen dalgalaniyor ablama diyorum kesin o kızdır erkekler çok tembel oğlum 4 ayı bitirdim sonra kipirdadi dans ediyor şimdiden cadi

Kızlar siz hapsurunca bebeisleriniz kipirdiyor mu? Ben hapsurunca sol tarafın resmen dalgalaniyor ablama diyorum kesin o kızdır erkekler çok tembel oğlum 4 ayı bitirdim sonra kipirdadi dans ediyor şimdiden cadi
Ne kadar sanslisin ben hicbirsey hissetmiyorum ultrasonda cok hareketliler ama

Ben hapsurunca sag kasigima bicak saplanio aci hissediorum sadece. ama bazen acimadigi da oluyo dikkat etcem bu sefer bi hareket var mi

Yaa ne güzel hissediyorsun benim daha hiç hissetmedim geç hissedicem galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…