2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Evet ya sanki günler hiç geçmiyor Yeterki sağlıklı olsunlarda bize sabretmek düşsün...
Öyle yani Allah im sağlık sıhhat versin bebeklerimizé de zaman geçiyor öyle böyle. Ben sadece biraz korku yaşıyorum acaba iyi midir kalbi atıyo mudur vs. Diye korkularin önüne geçemiyorum o yüzden zaman bana işkenceli geçiyor

Gittim canim zona ymiş yaralar cok canim yaniyor ilac kullanma riskli dedibir krem verdi insallah etki eder sadece bu dedi agir strese dayalı bir hastalikmis anlamadim neden oldu
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Hastalığı da kafana takmamaya çalış bide onun stresine girip çoğalmasın

Bende öyleyim canım acaba iyimidir diye düşünmekten kendimi alamıyorum bazen. Dün iyi olduğunu gördüm bu beni 1 hafta götürür ama örneğin 3 hafta sonra düşünmeye başlarım iyimi acaba diye . böyle böyle anne olcaz inşallah

günaydınnnn

A Aysira46 zonamıymış dediğim gibi çıktı demekki. inşallah merhem iyi gelir. stres sıkıntıdan oluyor. evde olmak bile stres zaten. bağışıklığını güçlü tutmak için elinden geleni yap canım

Amin Canim allah razi olsun vitaminde kullanıyordum ama bulantim cok uzun sürdü bas agrim hicbisey yiyemedim hastalikta hemen kapimi caldi b12 hamilelik öncesi kullaniyordum ama simdi kullansam bisey olurmu bilmiyorum krem kullaniyor ama cok agri yapiyor dua edin bana

Gunaydin sagol canim evet zonaymis agir strese bagli dedi ama yiyemiyorum canim bulantilar gecmedi gecseydi yiyecem ama ☹☹☹ dua edin insallah

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Hastalığı da kafana takmamaya çalış bide onun stresine girip çoğalmasın
Agri uyutmuyor sırt üstü yatamiyorum hayatimda yasadigim sınırlı agrilardan biri rabbim kimseye vermesin sadece dua ediyorum biran once gecsin diye korkuyorum bebegimede zarar verir diye doktor zararli dedi gece hep onu dusundum

Gecmis olsun canim allah bol sifalar versin doktorunla gorus muhakkak onerecegi bir sey vardir bulanti icin insallah tez zamanda gecerde canim sagligina kavusursun.Benimde bulantim.surekli var ama yiyebildigim seyler var en azinda ac kalmiyorum hapin sayesinde bana zofer diye bi mide bulantisi icin hap verdi onu kullaniyorum en azindan kusmami engelliyo.

Ayni seyi bn de yasiorum ya. Dun ultrasonu koydu karnima o ilk goruntu gelene kadar kalbim durcakti. Aslinda korkunun bi faydasi yok olcak olan zaten her turlu oluyo ama iste insan kendine soz geciremiyo.

Canimm agri olmasi cok zor yaa Rabbim sabir ve sifa versin. Ben de bulanti icin zofer kullaniyorum ac karnina yarim iciorum cok iyi gelio. Sen dr una hem bulanti ilaci sor hem de b vitaminini sor bakalim ne dicek. Gerci multivitamin kullaniyosan onun icinde tum b vitaminleri oluyo. Bide bebege bisey olur mu diye daa cok stres yapma kendini bn dua ediyorum sana sen de kendine ve bebisine et insaAllah atlatcaksin

Ayni seyi bn de yasiorum ya. Dun ultrasonu koydu karnima o ilk goruntu gelene kadar kalbim durcakti. Aslinda korkunun bi faydasi yok olcak olan zaten her turlu oluyo ama iste insan kendine soz geciremiyo.
Ya evet doktor iyi diyene kadar içim rahatlamiyor. Cevremdekiler endişen hiç bitmeyecek diyolardi ama böylesini tahmin etmiyordum

Elimde olsa hergün gidicem ben doktora valla

Agri uyutmuyor sırt üstü yatamiyorum hayatimda yasadigim sınırlı agrilardan biri rabbim kimseye vermesin sadece dua ediyorum biran once gecsin diye korkuyorum bebegimede zarar verir diye doktor zararli dedi gece hep onu dusundum
Kafana takmamaya çalış ki yayılmasın canım. Strese dayalı bir hastalık. Daha çok stres yapmamaya özen göster inşallah hemencecik gecer

Gecmis olsun cnm

Cok gecmis olsun cnm dikkat et sen bulantidan bsy yiyemedin disa vurdu bnce. Serum fln al artik bnce yemene icmene dikkat et ilacini da kullan gecer meraj etme hic bebege olmz zarari sanmam ben

Kizlar aksam farkettim alnimda agac seklinde bi leke belirdi. Esmer de dglm gayet beyazim aslinda ama sasirdim. Kalici da olabiliyormus bu lekeler ya

Kizlar aksam farkettim alnimda agac seklinde bi leke belirdi. Esmer de dglm gayet beyazim aslinda ama sasirdim. Kalici da olabiliyormus bu lekeler ya
Benim kuzenimin bütün vücudunda lekeler çıktı heryerinde ama doğumdan sonra zamanla geçti hepsi. Şu göbek cizgisı çıkan varmı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…