2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gozun aydin cnm,saglikla gelsin bebis

Maşallah gözünaydın canım Sonunda geldi bir erkek, hayırla gelsin oğluşun inşallah

Kızlar alintilayamadim gözünüz aydın sağlıkla gelsin bebeisleriniz
_seastar_ kuzum seninkine çok sevindim bir kızın var zaten birde oğlusun oluyor sağlıcakla al kucağına

Kizlar bn de geldim doktordan. Hersey yolunda cok şükür olcumleri iyi dedi. Ikili yapalim dedi bn istemedim tmm dedi o da. Elevit decavit vermedi ocean mummy yeterli dedi. Proluton u kesti. Demir ilaci verdi. D vit istedim damla yzdi gunde 10 damla. Veee bna da erkek gibi dedi ama kesin degil daa cok kucuk dedi. Cok sukur atlattim rahatladim bi ay sonra cagrdi konttrole. _seastar_ canimmm senin icin de cok sevindim gözümüz aydin

Gözün aydın canım sağlıcakla al kucagina

Ben hergün kullanıyorum canım göğüsume göbeğimé. Yanlarima. Kalçamdan dizime kadar sürüyorum. Benim bacaklarimda zaten çok catlağım var daha beter olmasından korkuyorum

Gunaydin kızlar sizinde mideniz ekşiyor mu nasıl bir çözüm buldunuz sürekli agzimda asit tadı var
Canım bana doktorum renie duo surup verdi bende mide eksimesi yanması çok aşırı var. İstediğin gibi kullan bebeğe hiç bir zararı yok dedi ben çok dayanamadığım zamanlarda içiyorum

Gözün aydın canm

Gözün aydın canım

Kızlar bende doktordan geldim bebeğimi gördüm eller kollar hareketliydi❤ Biz bakarken 2 kez de zıpladı ense ölçümü 1.7 iyi dedi. İkili test yaptırdık haftaya çıkacakmış sonuç. Vitamin olarak regenesis e başlattı. Kan ve idrar tahlillerim normal çıktı. Demir hapına 1 ay sonra başlayacakmışız. Cinsiyet sordum ama henüz çok küçük dedi. Söylemedi. Bir daha ki randevum 1 ay sonra inşallah ❤

benim de 2 hafta sonra tekrar kontrol. hayırlı olsun senin de

Ya çok şükür insan görünce içi rahatlıyor gerçekten ❤

Doktor plasenta alt segment uzanımlı dedi. O kafamı karıştırdı. Küçük olduğu için öyle büyüdükçe yukarı çıkar sıkıntı yok dedi. Duydunuz mu böyle birşey?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…