2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

kızlar şunu aldım. usg resinlerini yapıştırıyorum duygularımı yazıyorum. ilk gebeliğimde de yapmıştım. çocuklara hatıra. alttaki de ilk kızımda yaptığım

bende bundan istiyorum nereden aldiniz? Cocuk 3 aylik oldu hala bu defterden alacagim:) simdide karantinadan heryer kapali

bende bundan istiyorum nereden aldiniz? Cocuk 3 aylik oldu hala bu defterden alacagim:) simdide karantinadan heryer kapali
şu sayfadan aldım kartlarıyla beraber. kargoyla geldi hemen.

Eklentiler

• Screenshot_20200417_170505_com.instagram.android.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 14
Ben hiç kilo almadım kızlar ama göbeğim çıkmış ya insanlar anlıyorlar keşke yürüyüş yapabilsek çok rahatsız hissediyorum kendimi
Gobisi çıkanlara mutlu oluyorum nedense cok tatli olmustur daha bende tık yok anlasinlar canim ne olcak daha ben ailem dışında kimseye soylemedim ama yakinda anlarlar nede olsa

Bazen banada vermiyor gıcık oluyorum doktora her gittigimde ısrarla soruyorum masadan kalkmadan artik alisti veriyor

Icini ferah tut canim bol bol ya mübdi oku allahin izniyle hicbisey olmayacak bebegine rabbim korusun sizleri

benim doktor veriyor her kontrolde sağolsun hiç söylemeden. ya uzun zamandır doktorum hiç yanlışımı görmedimsadece dış gebelik yaşadığımda kızdım çok anlayamadık geç kaldık. o zaman başka doktorla aldattım kendisiniorda da boyumun ölçüsünü alıp doktoruma döndüm.

InsaAllah ciddi bisey degildir canimm agir bi islem gecirdin etkileri hala suruyodur. Stres ve telas yapmamaya calis o zaman cunku rahim kasilio bos yere. Allah yardimcin olsun duamdasin

Masallah bebisi yata yata buyuttun desene bendede halsizlik var ama hic uyuyamiyorum
Valla esimde benim gibi zaten aksam 9da uyuyorz sbh 9da uyaniyoruz. Oglen uykularimiz ayri. Ben normalde uyuyamam bu kdr ondan tadini cikariyorum

Kizlar simdi ben onceden omega kullaniyordum doktorum bu hafta elevit ve gyno fenol sanol kan hapi verdi sormayi unuttum bir dahaki kontrolum 2 hafta sonra 3unu icsem bisey olurmu omegayi birakayimmi bilemedim omega icen var mi aranizda

Valla esimde benim gibi zaten aksam 9da uyuyorz sbh 9da uyaniyoruz. Oglen uykularimiz ayri. Ben normalde uyuyamam bu kdr ondan tadini cikariyorum
Masallah uyu uyu uykuda iyidir ben uyuyamiyorum ya uyuyani kıskanıyorum sabah yine bulantiyla uyandim cikardim suan hicbisey yiyesim yok ac ac yatiyorum

Kizlar simdi ben onceden omega kullaniyordum doktorum bu hafta elevit ve gyno fenol sanol kan hapi verdi sormayi unuttum bir dahaki kontrolum 2 hafta sonra 3unu icsem bisey olurmu omegayi birakayimmi bilemedim omega icen var mi aranizda
Elevitin icinde var mi diye bir bak yoksa kullanilir bence. Ama varsa fazla gelebilir bnde ekstra magnezyum kullaniyorum ama bktim multi vitamin icinde yokmus zaten. Omega yerine somon yiyorum haftada 2 bir de semis otu haftada 1. Balik yiyemiyorsan semis otunu oneririm canim dha fazls omega var yogurtla cok seviyorum ben

Masallah uyu uyu uykuda iyidir ben uyuyamiyorum ya uyuyani kıskanıyorum sabah yine bulantiyla uyandim cikardim suan hicbisey yiyesim yok ac ac yatiyorum
Hala gecmedi mi ya bulantin. Hamileligi baya hissettiniz siz bende hc olmadi merakta ediyorum o hali aslinda. Bir kac haftaya duzene girer bnce senin de idare et azcik

Ben omega ayri almistim arada kullaniyorum bulanti durumuma gore.
Bu hafta doktor omegali multivitamin verdi ,12.haftadan sonra doktorlar omega ilave ediyor

Ben ilk haftalardan beri ocean mummy kullaniyorum omega destegi de olsun diye. Asil 14. Haftadan sonra cogu dr basliyo omega ya. Benim arkadaşıma dr u elevit ve gyno nun disinda d vit ve omega icerikli ayri bir takviye daa vermis. Ben de bu hafta kontrolum de isticem ayrica omega.

Balık şimdiye kadar hiç yiyemedim canim kokuyor midem kaldirmiyor semizotuda burda pazarda daha yok buzlukta vardi ondan az az yiyorum ama yeterlimi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…