2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canım kanama alanın mı vardı kanamanın sebebi belli mi

Evet canım kese arkasındaymış bebekte sorun yok büyüdükçe olabilir böyle kanamalar dediler ama 2 haftadır devam ediyor kahverengi Yoğun bir akıntı şeklinde. Hala da ped kullanıyorum. Kırmızı olmadığı sürece sorun yok eski kanı atıyor dedi de yine de can sıkıcı bu kadar uzun sürmesi ister istemez endişeleniyor insan. Sürekli bebişi görmek istiyorum

Anlıyorum seni canım benimkide aynı şekilde aylardır geçemedi gitti leke bir kesiliyor bir başlıyor yine başladı yoğun geldi iki gündür alandan geliyormuş. Ne zaman kaybolacak merak içindeyim insanı huzursuz ediyor

Ahhh bu eşler illaki biryerden pay çıkarırlar bende yemeği kendim yapinca yiyemiyorum ama birisi yapinca bulantim olmadan yiyorum

Gözünaydın canim ne guzel bir kiz bir erkek rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Normalde birlikte yurtdisinda yasiyorduk esimin isinden dolayi,hamilelikten dolayi ben turkiye de kaldim.Dogum sonrasi gidecegim allah nasip ederse
Yani bu surecte ve dogum sonrasi yalnizim bi sure
Allah yardimcin olsun canim eşinin destegi çok önemli en kisa zamanda kavusursunuz insallah babalarda bebisleri gördükçe nasil heyecanlaniyorlar anlatamam

Hayırlı haberlerle git gel canim insallah bende yarın gidicem kontrole daha cinsiyet öğrenemedim cok heyecanliyim

Gunaydin hanimlar :) sbh uyaninca karnimda kucuk pitirtilarla uyaniyorum cok tatli ama gerilme istegi beni benden aliyor hala alisamadi ona vucudum
Günaydın canım yaa ne güzel hissediyorsun darısı bizlere. Ya gerilme isteği bende de çok var bazen uykumdan uyanıyorum tam ayaklarımı gererken tetikte yatıyorum sürekli doğru düzgün uyku uyuyamıyorum

Günaydııınnnn ah o gerilme isteği hatta bazen gerilirken uyanıyorum bütün gün vicdan azabı

Kızlar ben geldim kontrolden, çok şükür sağlıklı, sorun görünmüyor, kanamam bi süre daha devam edebilirmiş ama bebiş için sorun yokmuş. Cinsiyet söylerken de ufak çaplı şoka girdik geçen kontrolde büyük ihtimal kız demişti. Şimdi önce erkek dedi, sonra 2 kere baktı kız dedi. Çok sevindik Çok şükür ilaçlarında bir kısmını kesti ve vitamin ve Demir hapına başlattı. İnşallah hepinizin güzel haberleriniz olsun

oh çok şükür iyi olmasına sevindim
Ne güzel Birtane kızçe daha oldu tüp bebek anneleri olarak kızlar 3 erkek 1 oldu
Kızlar bugün riskli bir işlemim olacak hepinizden dua bekliyorum şimdiden Allah razı olsun.
canım Allah seni ve bebeğini korusun sağ salim dönersiniz inşallah senin için yasin okuyacam

Gozunuz aydin canim masallah allahim saglikla sihatle dogmalarini nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…