2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar günaydın, dün geceden beri tedirginin. Karnımdaki gerginlik hissinin kaybolduğunu gissettim bide akıntım durmuş gibi ki hamileliğin başından beri vardı akıntım.
Kanamam yok, ağrım yok. Aslında hiçbir sıkıntım yok. Önceki muayenede 2 bebekten birinin kalbinin durduğunu görmüştük, Allah korusun diğeri için endişe ediyorum 😞
Hayır olsun gece rüyamda muayene oldum bir erkek bebek gördük. Cinsiyeti hiç önemli değil benim için sağlıklı olsunda 🤲🏻
Bu gün doktorumun hemşiresini aradım, randevum yok ama gel dedi. Doktorum çok yoğun oluyor. Mecbur çok bekleyeceğim, bebeğim sağlıklı olsunda bekleyeyim. Bungün yaklaşık 11+5 civarında yani 12. Haftanın içindeyiz. Dua ederseniz çok sevinirim 🤲🏻
Insallah bir sorun yoktur .
Ruyada erkek bebek gormek cok guzel,

İyiyim canım nasıl olsun mide bulantılarıyla devam ediyoruz ☺ Kanamam 5 gün sürdü ama hiç bir sorun yok dedi doktor tüp gebeliklerde doğuma kadar bile devam edebilir kanamalar dedi. Hatırlarsın 3bebeğim var. Bu konuyu çok açmak istemediğim için dillendirmiyorum aslında ama fetösit işlemi yapılacak bebeğime yada bebeklerime yarım rahimli olduğum için önerilen tek bebek. 5 doktorun görüşünü aldık hep de alanında çok iyi isimler hepsi teke düşürülmesi gerektiğini söyledi. Yakında işlemim olacak ya tek ya 2 bebek bırakılacak. Mutlu değilim bu durumdan ama doğuramazsın çok erken doğum olur yaşamaz dediler korkuyorum o yüzden en hayırlısı olsun diyip doktorlarıma güveniyorum. Nolur bu konuyla ilgili soru sormayın bebeklerimden birini yada ikisini seçecek olmak benim istediğim bir süreç değil.. haftalardır moralsizim. Sizden dualarınızı istiyorum canlar hakkımda en hayırlısı olsun işlem çok riskli bir işlem dua edin kucağım boş kalmasın Allahım anneliği nasip etsin.
en hayırlısını rabbim bilir canim sen tevvekkul et bekle rabbim sana hayirli olani vericektir cok gecmis olsun

Kızlar günaydın, dün geceden beri tedirginin. Karnımdaki gerginlik hissinin kaybolduğunu gissettim bide akıntım durmuş gibi ki hamileliğin başından beri vardı akıntım.
Kanamam yok, ağrım yok. Aslında hiçbir sıkıntım yok. Önceki muayenede 2 bebekten birinin kalbinin durduğunu görmüştük, Allah korusun diğeri için endişe ediyorum 😞
Hayır olsun gece rüyamda muayene oldum bir erkek bebek gördük. Cinsiyeti hiç önemli değil benim için sağlıklı olsunda 🤲🏻
Bu gün doktorumun hemşiresini aradım, randevum yok ama gel dedi. Doktorum çok yoğun oluyor. Mecbur çok bekleyeceğim, bebeğim sağlıklı olsunda bekleyeyim. Bungün yaklaşık 11+5 civarında yani 12. Haftanın içindeyiz. Dua ederseniz çok sevinirim 🤲🏻
Bir sıkıntı yoktur canim icini ferah tut bebisini gör mutlu ol insallah

Kizlar bende sindirim problemi başladı simdiye kadar gayet iyiydim ama suan cok zorlanıyorum karnim tas gibi oluyor ve sisiyor cok su icincede midem bulaniyor soda iciyorum günde 1 tane ondanda korkuyorum fazlasini icmekten

Kizlar bende sindirim problemi başladı simdiye kadar gayet iyiydim ama suan cok zorlanıyorum karnim tas gibi oluyor ve sisiyor cok su icincede midem bulaniyor soda iciyorum günde 1 tane ondanda korkuyorum fazlasini icmekten
Soda zararli ama maden suyu oneriyor doktorlar

Güzel haberlerle gel insallah canim gönlünü ferah tutmaya calış bebeğin seninle 😇

hadi gözünaydın Kbram2017 Kbram2017 .

ilişkiye devam ediyormusunuz kızlar. özel bir soru cevaplamak istemezseniz cevaplamayın😂

ben ilk gebelikte çok korkuyordum birşey olacak diye ondan 9 ay arkadaş gibiydik eşimle. bu gebeliğimde öle olsın istemiyorum. 12.haftayı atlatırsam sorunsuz ondan sonra düşünüyorum
ben ilkinde daha rahattım bu sefer korkuyorum eşim de beni sıkıştırıp duruyor iki üç kere oldu ama o kadar yavaş ol dedim ki hiç birsey anlamadı🤦‍♀️ 3 ay yasak koymuştum ama durmuyor benden😂😂
Kızlar özellikle mide bulantısı mide ekşimesini yoğun yaşayanlar akşamları ne yemek yiyorsunuz. ben her şeyden aşırı korkuyorum ne yesem pişman oluyorum . Demekki et yemeyeceğim demekki kış sebzesi yemeyeceğim, şunu yemeyeceğim bunu yemeyeceğim derken aklıma bir şey gelmiyor bu saat oldu karar veremedim, ödüm kopuyor.. nasıl yemekleri kolay sindiriyorsunuz, lütfen aklınıza gelen her şeyi yazar ısınız.. tesekkür ederim 😔😔
canım ben hala yemek yiyemiyorum atistirmaliklarla idare ediyorum yoğurt salata tarzı şeyler tüketiyorum birde yemekler baharat siz ve çok hafif olacak anca öyle yiyebiliyorum..
İyiyim canım nasıl olsun mide bulantılarıyla devam ediyoruz ☺ Kanamam 5 gün sürdü ama hiç bir sorun yok dedi doktor tüp gebeliklerde doğuma kadar bile devam edebilir kanamalar dedi. Hatırlarsın 3bebeğim var. Bu konuyu çok açmak istemediğim için dillendirmiyorum aslında ama fetösit işlemi yapılacak bebeğime yada bebeklerime yarım rahimli olduğum için önerilen tek bebek. 5 doktorun görüşünü aldık hep de alanında çok iyi isimler hepsi teke düşürülmesi gerektiğini söyledi. Yakında işlemim olacak ya tek ya 2 bebek bırakılacak. Mutlu değilim bu durumdan ama doğuramazsın çok erken doğum olur yaşamaz dediler korkuyorum o yüzden en hayırlısı olsun diyip doktorlarıma güveniyorum. Nolur bu konuyla ilgili soru sormayın bebeklerimden birini yada ikisini seçecek olmak benim istediğim bir süreç değil.. haftalardır moralsizim. Sizden dualarınızı istiyorum canlar hakkımda en hayırlısı olsun işlem çok riskli bir işlem dua edin kucağım boş kalmasın Allahım anneliği nasip etsin.
Hakkında hayırlısı olsun canım hiç üzme kendini doktorları dinle zor bir durum inşallah 1 veya iki sağlıcakla alırsın kucağına🤲🤲🤲
bende akıntı yok bu sebepten korkma bazen bende hamile olduğumu hissetmiyorum nerdeyse 1 ay oldu bebislerimi görmedim gidip görsek rahatlarız ama virüsten de ha deyince gidemiyoruz..
Kizlar hayırlı cumalar rabbim hepimize ve bebislerimize saglik sihhat versin bebis isteyen herkesede rabbim nasip etsin insallah
Amin canım sanada hayırlı cumalar..

İnsallah bebegin sagliklidir ve sadece vesvese yapiyoundur🙏🏻🙏🏻 Haydir hayirli guzel haberlerini bekliyoruz🙏🏻🙏🏻

Kızlar sağolun , maşallah bebişim iyi, büyüyor 🥰🤲🏻. Bu sefer hareketliydi , çok güzel bir duygu Allah her isteyen kadına yaşatsın 🤲🏻🥰. Boşuna telaşlanmışım .
Allahıma şükürler olsun 🤲🏻🥰♥.
Sağlıkla kavuşalım bebişlerimize 🤲🏻🥰
Gozun aydin ,iyi olmasina sevindim.
Tup anneleri cok telasli oluyoruz malesef 😂

amın canım ınsallah sağlıkla ılerlesınde hamılelıgımız elbet bir gün sokagada cıkarız ınsallah:) ya 3-4 gundur elımi karnıma koyunca sankı pıt pıt bırsey hıssedıyorum:) daha onceden boyle bısey hıssetmıyodum.. acaba bebeği mi hissettim:)
Olabilir :) kimisi daha hassas oluyor hissedebiliyor. Arkadaşım 10. Yada 11. Haftasında hissetmiş öyle doktordayken sormuş biliyorum çok erken saçma olacak ama ben bebeği hissediyorum demiş doktor da saçma değil olabilir demiş. Tabi onun 2. Çocuğuydu. Ben henüz hissedemiyorum hissetsem de anlamıyorum sanırım :)

Olabilir :) kimisi daha hassas oluyor hissedebiliyor. Arkadaşım 10. Yada 11. Haftasında hissetmiş öyle doktordayken sormuş biliyorum çok erken saçma olacak ama ben bebeği hissediyorum demiş doktor da saçma değil olabilir demiş. Tabi onun 2. Çocuğuydu. Ben henüz hissedemiyorum hissetsem de anlamıyorum sanırım :)

yaaa insallah oyledir🥰🙏🏻 Arada cok minik pit pit atiyo o kadarcik:) insallah tekmelerini de duymak nasip olur

X