2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Merhaba kızlar bende araniza yeni katilanlardanim 6 haftalik ikizlere gebeyim trabzonda yasiyorum. Uzun maratonlu heyecanlı ve tatlı zorlu surecte kaygilarimizi mutluluklarimizi sorularımızı cevaplarimizi paylasmak isterim...

Merhaba kızlar bende araniza yeni katilanlardanim 6 haftalik ikizlere gebeyim trabzonda yasiyorum. Uzun maratonlu heyecanlı ve tatlı zorlu surecte kaygilarimizi mutluluklarimizi sorularımızı cevaplarimizi paylasmak isterim...
Hayırlı olsun Allah sağlıklı bir hamilelik versin sağlıkla kucağına aldırsın canım 🙏🙏

İkizlerden suyu az olan var mı, yani bebeğinin birinin suyu azalan ve enfeksiyonu olan nasıl bir tedavi yoku uyguladınız ? Hastane dışında

Saglıkla kıcagına al canım ,benım de cıft transfer oldu ,sabırsızlıkla beklıyorum kese gormeyı,beta hcg degrelerın nasıldı?

Maşallah 🤩Nasil ikiz gebelik zor mu tasimasi vs agirlik olarak
Son haftalarda nefes tıkanmaları hafif kasılmalar başladı ama çok şükür iyi gidiyoruz biraz daha geçsin belirginleşir zorluklar sanırım. Biraz çatladık biraz yatarken zor donmelere basladik kıpır kıpır güzellikleri de ayrı tatlı tabi 😊😊

merhaba hanımlar bende tüp bebek tedavisiyle çift yumurta ikizlerime hamileyim 17+4 olduk şükür öncelikle allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin 🙏🏻 benim size sorum olcaktı mide bulantısı devam eden ve buna ek olarak mide yanması yaşayan var mı???

X