2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Zaman gecmıyo cnm en rısklı haftalarım benım oncekınde bu haftalarda basladı kısalma 22de dogum olmustu pazartesı kontrol var coook korkuyorum kötü bsey dıyecek dıye
Sen bu haftalarda hep yat banyo bıle yapma cnm uzun sure allahın ıznıyle 24 u gec 28 olsun sonrakı hedefın darısı da bana ıns serklajla genelde yatıyomusun

Sen bu haftalarda hep yat banyo bıle yapma cnm uzun sure allahın ıznıyle 24 u gec 28 olsun sonrakı hedefın darısı da bana ıns serklajla genelde yatıyomusun
Aynen cnm 28ı bı atlatsam allahın ıznıyle cok dua et ne olur bır dha acısını yasatmasın Rabbım pzartesı guzel haberlerle evıme doneyım yatıyorm cnm evet hıc ıs yapmıyorum korkuma kalkamıyorumkı

Aynen cnm 28ı bı atlatsam allahın ıznıyle cok dua et ne olur bır dha acısını yasatmasın Rabbım pzartesı guzel haberlerle evıme doneyım yatıyorm cnm evet hıc ıs yapmıyorum korkuma kalkamıyorumkı
Hep yattnmı pekı nasıl gecırdın gınlerını cnm sende bana dua et cnm bende pesınden geleyım

Hep yattnmı pekı nasıl gecırdın gınlerını cnm sende bana dua et cnm bende pesınden geleyım
Ins cnm ıns rabbım kımseye sana bana kımseye yasatmasın evlat acısı cok zor hep yattım cnm yemek namaz wc ye kalkıyorm bde ıgne yaptırmaya acıle gdıyordum bu ay ona da gtmedım eve bırını ayarladım gelıp yapıyor

Ins cnm ıns rabbım kımseye sana bana kımseye yasatmasın evlat acısı cok zor hep yattım cnm yemek namaz wc ye kalkıyorm bde ıgne yaptırmaya acıle gdıyordum bu ay ona da gtmedım eve bırını ayarladım gelıp yapıyor
Ne ıgnesı oluyn cnm daha hala oluyosun sanırım bnmde sımdıden hemsıre gelıyo eve cnm evlatmacısı cok zor ıkı sene toparlamadmm saglıgom bozuldu yaoısıklıj oldu onla ugrastm bende hamıle kalamadım tup denedm artık canıma takmettı cok zor gunlerdı ıns gerıde kalır cnm

Ne ıgnesı oluyn cnm daha hala oluyosun sanırım bnmde sımdıden hemsıre gelıyo eve cnm evlatmacısı cok zor ıkı sene toparlamadmm saglıgom bozuldu yaoısıklıj oldu onla ugrastm bende hamıle kalamadım tup denedm artık canıma takmettı cok zor gunlerdı ıns gerıde kalır cnm
Proluton canım doguma kdar devam edılecek ıns sıfa olr fayda olr benım hıc olmadı hep tedavı gordum buda kaybettgım bebegımde tüp bebektı cnm

Proluton canım doguma kdar devam edılecek ıns sıfa olr fayda olr benım hıc olmadı hep tedavı gordum buda kaybettgım bebegımde tüp bebektı cnm
Anldm cnm hayırlısı olsn pruluton u haftada bırmı oluyosun cnm ıc gunde falanmı banada verırşermı bılmıyorum

Kılar merhaba bende tup bebekle bugun ıkız oldugunu ogrendım bır erken dogumum var 20 haftalık sımdı ıkıtane olunca korktum rısklı haftaları nasıl atlattınız acaba neler yaptınız kızlar korkuyorum kayıptan yenıden bıraz moral verelım bırbırımıze
Canim hayirli olsun mart ayi transfer topic inden buraya transfer olduk beraber ne guzel🙂 demek seninde ikiz hadi hayirli olsun.daha önce yasadigin tatsizlik insallah tekrarlanmayacaktir korkma.rahime dikis falan atiliyormus bu kez daha kontrollu davranir doktorun.hic kolay birsey degil yasadigin sey ama icini ferah tutmaya calis.
Bende biraz korkuyorum iki bebek 2 kat endise demekmis,cok kaygiliyim sagliklari ve bakimlari konusunda,ins hersey yolunda gider

12+4 deyim kızlar yemek borumda sürekli bi doluluk hissi var ve bir zaman sonra yediğimi çıkarıyorum sanki midem hareket halinde gibi bu reflü mü nedir? Hep mide bulantısı yaşadım ama bu daha Farklı bi his

canımmm şimdi okudum gözlerim doldu. tez zamanda bebıslerıne kavusursun nsallah. hepınız saglıklısınız sukur. butun kilolarını vermıssın sımdıden :) bebeıslerın küvözdeyken seninde ameliyat yaraların ıyılesır. eve geldıklerınde gucunu toplamıs olursun canım
Çok şükür toparlandım bütün ağrılarım geçti.. bebeklerim kuvezden eve geldiler sağlıkları iyi.. Ama ikiz bakmak çok zor Allah tan annemle ablam geldi yardıma.. Dünya nin en güzel şeyi ..Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏❤️💜

Kızlar ben de 10+5 iki Bebek bekliyorum.duygularım karmakarışık nasıl bakacağım gerçekten çok korkuyorum 🙈 bir de ücretsiz izin almak gibi maddi bi lüksüm de yok 4 aylık olduklarında işe başlayacağım muhtemelen inşallah herşey e birden yetişebilirim😅 ben büyük korkum da erken doğum 😪

Selam kızlar
Ben de 9+4 haftalık ikizlere hamileyim
Mide reflüsü yaşıyorum dehşet derece kötü..
Yediklerim hep boğazımda
Mide bulantısı falan değil bu sıkıntılı değişik birşey bu
Bir de bugün kasıklarımdaki ağrılar arttı biraz
Günler geçmek bilmiyor
Endişelerimde birmiyor
Aranızda benimle aynı durumda olanlar var mı aranızda

Selam kızlar
Yediklerim hep boğazımda
Günler geçmek bilmiyor
Endişelerimde birmiyor
Benimkiler 3.5 aylık şuan yazmadan edemedim çok iyi bilirim mide durumunu en çok mideden çektim malesef bulantım olmamıştı çok. bana doktorum gaviscon advance verdi bir de cigneme tabletlerinden düzenli kullanarak bir miktar rahatlamıştım ama geçmiyor 😏😏 doğum oldu bitti 😊😊 salça ekşi baharat turşu tatlı çikolata asitli icecek çay kahve hazır paket hiçbirşey yemedim.

Benimkiler 3.5 aylık şuan yazmadan edemedim çok iyi bilirim mide durumunu en çok mideden çektim malesef bulantım olmamıştı çok. bana doktorum gaviscon advance verdi bir de cigneme tabletlerinden düzenli kullanarak bir miktar rahatlamıştım ama geçmiyor 😏😏 doğum oldu bitti 😊😊 salça ekşi baharat turşu tatlı çikolata asitli icecek çay kahve hazır paket hiçbirşey yemedim.

Güle güle büyütün inşalla bebişlerinizi 🤗🤗
Ben akşamları soda içiyorum
Bir de sık sık dişlerimi fırçalıyorum
Midemi rahatlatıyor
Dün hiç olmadı mesela çok şaşırdım 🙈 çokta sevindim tabi
Dün biraz bel ağrısı ve kasık ağrılarım dışında herşey yolundaydı.
Bakalım bugün nasıl olacak🙈

Selam kızlar
Yediklerim hep boğazımda
Günler geçmek bilmiyor
Endişelerimde birmiyor
bende daha 8+2 deyim reflü yok ama bulantım cok :KK43: kendımı hep hasta hıssedıyorum. dogru duzgun sevıncımı yasayamadım. inşallah su 10. haftayı atlatırsak gıttıkce azalacagını umuyorum

X