2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Selam arladaslar benim cok agrilarim var hem kaburga hem bel hem kasık... ne yapmaliyim. Bisey soyleyin. Benim gibi durumda olan var mi😣😣😣

Kızlar merhaba 3 gündür sol bacağımın üst kısmında uyuşma yaşıyorum ilk kez böyle birşey oluyor aranızda yaşayan var mı nededir ?

Masallah cnm amın ıns ıns benim bir erken dogumun oldgu ıcın hep yatıyorum kalkmaya korkuyorum yemek wc naamz dısında yatıyorum masallah sana canım agrılarım oluyor bide benım ara ara kasık belde adet sancısı gbı arada kasıklarımda dolgunluk hssı oluyor bıde
Merhaba erken doğum neden oldu ilk hamileliğiniz de benim de 27. Hafta da oldu

Merhaba erken doğum neden oldu ilk hamileliğiniz de benim de 27. Hafta da oldu
Benım ıkı kez erken dogumum oldu canım yasıyormu bebegın ne zaman dogurdum rahım kısaldı snra su gelısı ıkıncıdede acılma oldu su geldı aynı sekılde ıkıncıde serklajda vardı

Benım ıkı kez erken dogumum oldu canım yasıyormu bebegın ne zaman dogurdum rahım kısaldı snra su gelısı ıkıncıdede acılma oldu su geldı aynı sekılde ıkıncıde serklajda vardı
Hayır bebeğim hayatta değil benim neden belli değil maalesef bana da serklaj deniliyor bazı doktorlar serklaj olmaz Progestan diyor tabi ikinci hamilelik nasip olacaksa oda ayrı muamma

Hayır bebeğim hayatta değil benim neden belli değil maalesef bana da serklaj deniliyor bazı doktorlar serklaj olmaz Progestan diyor tabi ikinci hamilelik nasip olacaksa oda ayrı muamma
Basın saolsun canım ne zaman kaynettın bebegını muhtemelen rahım agzı yetmezlıgı dogal yolla oluyormu bebegın benımde ılkı 22haftada erken dogumla kaybettm ıkıncıyı tedbır amaclı serklaj yapıldı ikizlerime hamileydim malesef yine açılmam oldu ve yıne aynı haftada kaybettım

Kızlar bebeklerden biri 6+1 diğeri 4 haftalık olarak göründü tüp bebekti bu kadar fark olması normal mi

Merhabalar benimkisi de 6 haftalık ultutasyonda ikiz dedi doktorum beta yüksek gelmişti daha öncesinden zaten ama bulantım halsizlik yok internetten bakıyorum iki kat daha fazla olur diyor normaldir inşallah

Merhabalar benimkisi de 6 haftalık ultutasyonda ikiz dedi doktorum beta yüksek gelmişti daha öncesinden zaten ama bulantım halsizlik yok internetten bakıyorum iki kat daha fazla olur diyor normaldir inşallah
İlkan olacak diye bişey yok ki ne güzel işte aylarca kusmuş biri olarak sevinmelisin diyorum sadece 😂

İkiz olup hiç midesi bulunmayan birsürü insan var hiç merak etme ama ben o şanslılardan olamadım 😅

Benim arkadaşım da ikizdi ama bir kez bile mide bulantısı tiksinme nedir yaşamadı hamileliğinde. Ama ben dibine kadar yaşadım 5 ayın başında bitti 😂 onun için çok şanslısın inan öyle zor oluyor ki umarım yaşamadan da geçer hamileliğin🙏🏻

Hayırlı olsun, sağlıkla doğsun bebekleriniz. Benim ilk hamileliğimle, ikiz hamileliğim arasında bulantı, kusma olarak bir fark yoktu. İkiz hamilelikte sonlara doğru hareket kısıtlaması ve daha ağır olmak zorladı.

Kizlar bende 5 agustosta sezeryanla dogum yaptim 2 gun yogun bakimda 5 gunde serviste kaldim yeni kendime geldim gebelik zehirlenmesi odem ve yuksek tansiyon idrarda protein cikti 32+1gunluken yaptim dogum bebeklerim 12 gundur kuvezde bebeklerim icin dua edin ne olur daha bi kere bile gormedim sezeryandada aglayişini bile duymadim bebekler benden uzaklar babalari gidip geliyo onlarin yanina sadece fotoda gordum😣😣

Kizlar bende 5 agustosta sezeryanla dogum yaptim 2 gun yogun bakimda 5 gunde serviste kaldim yeni kendime geldim gebelik zehirlenmesi odem ve yuksek tansiyon idrarda protein cikti 32+1gunluken yaptim dogum bebeklerim 12 gundur kuvezde bebeklerim icin dua edin ne olur daha bi kere bile gormedim sezeryandada aglayişini bile duymadim bebekler benden uzaklar babalari gidip geliyo onlarin yanina sadece fotoda gordum😣😣
Sağlıkla yanına gelsinler inşallah bir an önce sende toparlan iyileş bebişlerine daha güzel bakarsın inşallah☺

Canım Allah yardımcın olsun dualarım seninle

Canım çok geçmiş olsun, sağlıkla biran önce kavuşursun inşallah bebeklerine. Ben de 34 haftalık iken plesanta previadan dolayı yoğun kanamadan acil sezaryenle doğum yaptım. Ben 1 hafta yattım hastanede, bebeklerde 17 gün Kaldı, kavuştuk birbirimize çok şükür. Dua et ve pozitif enerji gönder onlara, ben her gün süt götürdüm. Yaklaşık 2 kiloyla taburcu oldular,evde daha iyi kilo alıyorlar şimdi. Erken doğum da olsa 32 hafta fena değil ikizler için, benimkilerin yanında 26 haftalık bebek vardı, 2 aydır oradaymış ve hayata tutunmuş, o bana hep umut oldu. Biran önce kavuşursun umarım kuzucuklarına.

evet canim
bende hic kusmadim. sadece arada bir midem bulaniyordu gecti .. 25.haftaligiz simdi. Allahim herkesin kucagina nasip etsin

X