2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Kızlar ben bulantılardan 4-5 kilo verdim 12 dolmak üzere hiç güzel beslenemiyorum inşallah biraz midem toplar da protein vitamin alabilirim diye umuyorum 😪

Merhaba kızlar ben de ikiz bekliyorum.suan için iyi gidiyor inşallah hep oyle gider.erken doğumdan bende korkuyorum hatta en son kontrolde doktor plasenta biraz aşağıda dedi bakalim artık...

Başınız sağolsun :KK43: çok üzüldüm.serklaja rağmen neden böyle olmuş doktor bişey söyledimi? Size sağlık diliyorum ❤ Rabbim bir daha yaşatmasın
Acılmam olmustu kontrole gttgımde soyledıler hastaneye yatısım yapıldı endol baslandı sonra suyum sızmaya basladı ben farkettım soyledım kanda o gun crp 79ckto ve enfeksıyondan dolayı gebelıgı sonlandormamız lazım dedıler

Uzun süredir sayfalara bakıyorum. Rahim ağzı yetmezliği topiğine de baktım bulamadım seni. Sesin çıkmayınca merak ettim. Çok üzüldüm 😢
Kaybettım bebeklerımı canım ben 24nisanda doğum yaptım 😭acılma oldu dıkıs tutuyordu hastaneye yattım braz kaldım enfeksıyon cıktı suyum sızmaya basladı gebelıgı sonlandırmamız lazım dedıler 😭

2018 yılında ikizlerimi kucağıma aldım. Başta bütün ikiz hamileler olmak üzere bebek bekleyen herkes herzaman dualarımdasınızdır. Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum

X