2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

aşağı vurma ve baskı bende 32 den sonra oldu öncesinde yoktu. dikiş patlıyor mu bilmiyorum ama doktor hep son zamanlarda su gelir kanlı akinti olursa haber ver demişti. özellikle kanlı akinti rahim ağzına baskının arttığını gösterir demişti.
Hih, bu bilgi yeterli iste. Benim doktor bana bisey demediginden diken ustundeyim:olamaz:
Ah insallah bende gelirim 32 lere :dua:
Tesekkur ederim canimm :KK68:

Kizlar 9+3 olduk ama bazen hiç his olmuyor sanki hamile değilim bazen de sanki az sonra kanamam olacak gibi adet ağrısına benzer ağrılar yaşıyorum günde bir kez kısa süreli oluyor şükür şu ana kadar kanama falan olmadı zaten ilk üç ay duphaston kullanacağım ama yine de korkuyorum sizlerde olmuş muydu böyle
Aynılarını yaşıyorum.

Evet özellikle doluluk hissi var ve bugün birden bulantım kesildi birşey olmamıştır değil mi ? Sizin nasıl bulantılarınız

Aynı şeyleri yaşıyoruz demek ki ben bugün doktorumu aradım kasıklaromda ağrı çok olunca kanama yoksa normal dedi sizin kaç haftalık
Benim 6+6 olduk yarın 7 haftalık olacağız inşallah pazartesi kontrolüm var. Ben geçtiğimiz hafta yoğun bir kanama atlattım şükürler olsun iyiler şimdi 🤲

Meraba canim bende cift yumurta ikizlerine hamileyim suan 9 haftalik olduk
Bende merak ediyorum bebislerimi bulantilarin erken başladi kusmalarim 5+4de neyseki doktor bana ilac verdi suan iyiyim sende durumlar nasil
Evet benimde erken başladı şuan 7 haftalık olduk ama 2 haftadır ortalama bulantı yaşıyorum ben ilk zamanlar sadece sabahları olup geçiyordu şimdi neredeyse tüm gün sürüyor canım hiç
Birşey yemek istemiyor

X