Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepinize günaydın kader arkadaşları 😊 Beklentinin yüksek olduğu bir ay daha ve sonuç dün gelen hastalık 😞 Ballı karışımı vesaire hepsini rafa kaldırıp bir de öyle denemeye karar verdim. Yeni bat 11 ağustos. Hayırlısı ile güzel haberlerin artacağı bir ay olur inşallah Ağustos🙏

Bnm de bat gununu saymzsak 8 gun kaldi birazck gogus agrisi baslamisti bitti 🤔 dunden beridir afedersinz beyaz akinti basldi .
Bati mi beklim yoksa bikc gun kala test yapsam mi ? Ne dersinz kizlr . Yine sabirszligim tuttu :işsiz:

Bnm de bat gununu saymzsak 8 gun kaldi birazck gogus agrisi baslamisti bitti 🤔 dunden beridir afedersinz beyaz akinti basldi .
Bati mi beklim yoksa bikc gun kala test yapsam mi ? Ne dersinz kizlr . Yine sabirszligim tuttu :işsiz:
Ben yaptım bata 1 kala çıkmadı iki güm sonra yaptım yine çıkmadı şimdi 30 günü geçmesini bekliyorum bence yapma insanın morali bozuluyor

Aslnda hiiic yapmayip da gececk mi diye beklemek istiorm. Ama biz kadinlr sabrsz oldgumz icin yapmak icin gun sayiyorz. Dayanabildgim kadar dayancam yapmamk icin. Sen ne zmn dusunuosn 😊

Ayın 20 sinde tatile gideceğiz o gün yapsam çıkmaz muhtemelen bakalım regl gecikmesini beklemeyi düşünüyorum ama dediğin gibi sabredebilir miyim bilmiyorum 😊

Ayın 20 sinde tatile gideceğiz o gün yapsam çıkmaz muhtemelen bakalım regl gecikmesini beklemeyi düşünüyorum ama dediğin gibi sabredebilir miyim bilmiyorum 😊
Yap yine de hic belli olmaz valla. Sende hic akinti var mi. Bnm dunden beri gelmeye basldi bugun yogun gelio

X