Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabaa 🤗 genelde testle yapıyorum ama benim prolaktin sorunum var o yüzden ovu yakalamam pek bişey ifade etmiyo 🙇🏻‍♀️ Bakalım bu ay doktor nasıl bi yol önercek tedaviye başlicaz nasipse salı günü 🥳
Canım aslanpençesi kullandın mı ? bir arkadaş prolaktini onun sayesinde düşürdü

Yani çok emin değilim tabii ki. Beni de listenize alın 🥰 2 senelik evliyim 1,5 senedir istiyoruz hiçbir sağlık problemimiz çıkmadı. 1,5 senedir istiyoruz ama 6 aydır falan çok ciddi şekilde istiyoruz diyeyim. Ama nasip olmadı, olmadıkça daha da streslindik maalesef
Canım bat tarihin ne ?

Canım aslanpençesi kullandın mı ? bir arkadaş prolaktini onun sayesinde düşürdü
Kullandım kuzum ama benim hipofiz bezimde adenom olduğu için önceliği ona veriyolar. İlaçla onu küçültmek istiyolar o yüzden ilacı bırakamıyorum ilaçla da çok düşüyo 0 oluyo bi dengeyi bulamadık 🙇🏻‍♀️ Sen ne zamandır istiyosun?

Kullandım kuzum ama benim hipofiz bezimde adenom olduğu için önceliği ona veriyolar. İlaçla onu küçültmek istiyolar o yüzden ilacı bırakamıyorum ilaçla da çok düşüyo 0 oluyo bi dengeyi bulamadık 🙇🏻‍♀️ Sen ne zamandır istiyosun?
Ben geçen yıl eylül ayında başladım çalışmalara 4. ay hamile kalmıştım düşük yaşadım , ara verdim snra tekrar döndüm sahalara ramazandan önce bişi çıkmadı , ramazandan dolayı o ay boş geçti bakalım bu ay inşallah bişiler olur :dua:

Ben geçen yıl eylül ayında başladım çalışmalara 4. ay hamile kalmıştım düşük yaşadım , ara verdim snra tekrar döndüm sahalara ramazandan önce bişi çıkmadı , ramazandan dolayı o ay boş geçti bakalım bu ay inşallah bişiler olur :dua:
Oh çok şükür hamile kalabiliyosun inşallah tez vakitte alırız bi miniş haberi 🥰

benim tüm umudum bitik
regl bile olmuyorum ilaçlarla bir kaç oldum o kadar :KK43:(
yumurtalıkların bitmiş dedi doktor
ilçalarla oldurduk hepsi kalitesiz çıktı.. şimdi ne halde hiç bilmiyorum :KK43:

benim tüm umudum bitik
regl bile olmuyorum ilaçlarla bir kaç oldum o kadar :KK43:(
yumurtalıkların bitmiş dedi doktor
ilçalarla oldurduk hepsi kalitesiz çıktı.. şimdi ne halde hiç bilmiyorum :KK43:
Merhabalar , kaç yaşındasınız acaba ? Doktor mu değiştirseydiniz bir başka uzman görüşü alsaydın

X