Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mesela ben erken gebelik testi yapsam mı diye dusunuyorum bu ay progesteronda yuksek cıkınca baya umutluyum ama ya negatifse dıyede endişeleniyorum 10 temmuz adet tarıhım 8 gun var daha :anneadayı::emir_bebek:
Bence bekle beklemesi zor ama bekle derim ben sonra heveslenip kötü olmamış olursun garanti olsun:KK66:

Bence bekle beklemesi zor ama bekle derim ben sonra heveslenip kötü olmamış olursun garanti olsun:KK66:
Tamam bat tarıhıne kadar bekleyecegım totem yaptım suan yaa hadi inş hepimiz mutlu haberi alalımm ve guzel süprizlerle sevdiklermizle paylaşalımm :KK60:

Çalışmalara devam ediyoruz 😂 dediğin kürü yaptıracağım ama sadece adet dönemlerinde mi yiyorum onu? Tabii görmem inşallahta 😂 görürsem de zaten yollar da oluyorum bi kaç şehir gezeceğiz tam o tarihlerde yollarda falan oluyorum nasıl yaparım hiçbi fikrim yok 🤷‍♀️
evet canım adetliyken yapıyorsun kürü. Tatile mi gidiyorsun?

Ay başı işler yoğun, nefes aldırmıyor valla. Bende düşünüyorum acaba kürü yapsam mı diye de gelecek ay yapayım da eşim de o zamana kadar kendini toparlar heralde. Bir kere yaptım çörekotunu tüm yüm koymuştum zor oldu. Sen öğüttürdün mü ?
Hiç öğütmedim canım ben , bolca koydum yidim :KK45: Ben iki kere hataya düştüm gece yedim , sabah ezanı okundu benm gözler hala fal taşıydı

X