Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dünden beri benim sağ bacağımda kasma var yürürken kastırıyor gibi oluyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa ters bi hareket mi yaptım anlamadım ya böyle bişey yasayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bata 6 gün var daha :duduk:

Kızlar dünden beri benim sağ bacağımda kasma var yürürken kastırıyor gibi oluyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa ters bi hareket mi yaptım anlamadım ya böyle bişey yasayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bata 6 gün var daha :duduk:
Canım aynı şekilde benim de 1 haftadır aşırı bir batma vardı ve yürürken bacağımı sürüyordum resmen ve dün adet oldum. İnşallah seninki bebiştendir.

Canım aynı şekilde benim de 1 haftadır aşırı bir batma vardı ve yürürken bacağımı sürüyordum resmen ve dün adet oldum. İnşallah seninki bebiştendir.
Yaaa öyle demee :110: inş bebiş vardır 2 . ay denememiz olmasına ragmen artık baya stres yapıyrum gıbı hıssedıyorum bu gunler gecmek bılmıyor valla aa kırmızıları görmek ıstemıyorummmm :sinirli:

Yaaa öyle demee :110: inş bebiş vardır 2 . ay denememiz olmasına ragmen artık baya stres yapıyrum gıbı hıssedıyorum bu gunler gecmek bılmıyor valla aa kırmızıları görmek ıstemıyorummmm :sinirli:
Ne kadar çok stres seni o kadar kötü etkiler canım. Biliyorum kolay değil. İnsan hergün kendinde belirti arıyor. Hatta olana kadar hep bir ümit bekliyor. Hayırlısı olsun daha yeni başlamışsınız. İnşallah bu ay güzel haberini alırız.

Günaydın canım ben regl geçince yapacam testi hatta normalde 26. Gün regl gelir ben 30 günü bile bekleyebilirim regl gelse zaten gerek kalmayacak teste gelmezse de testi yaparak bişey var öı yok mu görmüş olurum :KK48:
Bravo kız böyle istikrarlı ol :rolleyes: Hadi bakalım inşallah gelmez :dua::KK17:

Kızçe bu kadar dinleme kendini. :KK20: Ne kadar dinleyip belirti ararsan foss çıkıyor. Bende belirtilerin hepsini yaşadığım ay regl oldum. Ama hiç sanmıyorum bu ay olmadı dediğim ay hamile kaldım. Kimyasal oldu ama olsun.
Sen kendini dinleme,rahat bırak. Benim de bu ay 3. denemem olcak. Her olmadığı ay insan daha stres yapıyor ama yapacak birşey yok. Sakin kalmaya çalış ve regl gününü bekle bakalım. İnşallah bebiştendir. :KK36:

Kızlar BAT tarihime daha 13 gün olmasına rağmen kasımlarımda bi sıcaklık ve regl ağrısından daha hafif bi ağrı var. Bir de çok sık tuvalete gidiyorum. Acaba hamilelik belirtisi mi yoksa idrar yolu iltihabı vs olabilir mi?
Canım bi de hamilelikte beyaz krem şeklinde akıntı geliyor ama su gibi değil, parçacıklı bile olabiliyor bak onu net olarak görürsen o zaman işgillen derim. Yumurta spermi içeri aldığında , diğer spermleri uzaklaştırmak için bi sıvı salgılarmış o da bizim gördüğümüz beyaz kremsi sıvı. Onu görene kadar hiç kafana takma rahat ol kuzum

Benim de nedense gaz problemim var bu ay, neden ki acaba :/

Bugün kayınvalidem yazdı, beni rüyasında görmüş hamileymişim :deli: Denediğimizi falan da bilmiyor, kadına malum mu oldu nedir :KK70: Kayınvalidemin rüyaları epey hikmetlidir bu arada, inşallah tutar :)
:KK71:rüyalar gerçek olsun o zaman...

Yaa inşallah 💕 💕 eşim çok kızıyor ama elimd değil, kendim doktara da gittim herşey normal dedi. Şimdide eşimi götürmeye zorluyorum. Oda daha 1 yıl bile olmadı stres yapıyorsun diyo ama elimd değil çok üzülüyorum 😢
:dua:üzülme hiç vakti saati gelince olcak , stres yapma kendini rahat bırak

• Beğen
Reactions: N8M
Günaydın kızlaaar :rolleyes:
Bat bekleyenler 3 gün kala test yapsın en erken. :KK20: Sonradaha idrara geçmediği için hcg negatif çıkıyor üzülüyorsunuz. Ya da çok silik çıkıyor, kan veriyorsunuz bu sefer değer artıcak mı diye strese giriyorsunuz. En erken 3 gün kala. :KK20: He bekleyebilirseniz bat günü ya da geçince. :rapci:
Ben de adet söktürücü aldım dün içmeye başladım. Tatile gitmeyecek olsam kendi haline bırakırdım ama tatilde rahat olmak istiyorum. Bakalım kaç güne gelecek regl. :işsiz:
bnm favori ilacım duphaston alsaydın kız:KK70:

bende geçen ayda o dediğinden vardı , bu ayda var:KK48: Kremsi akıntı görmeden belirti demicem artık sende öyle yap

Kızçe bu kadar dinleme kendini. :KK20: Ne kadar dinleyip belirti ararsan foss çıkıyor. Bende belirtilerin hepsini yaşadığım ay regl oldum. Ama hiç sanmıyorum bu ay olmadı dediğim ay hamile kaldım. Kimyasal oldu ama olsun.
Sen kendini dinleme,rahat bırak. Benim de bu ay 3. denemem olcak. Her olmadığı ay insan daha stres yapıyor ama yapacak birşey yok. Sakin kalmaya çalış ve regl gününü bekle bakalım. İnşallah bebiştendir. :KK36:
kız bnmde öyleydi biliyor muusun önceki 3 ay denedim belirti var dedim tutmadı 4.ay denemede ammannnn ttutmaz dedim belirti bile aramadım hatta bu beyaz kremsi akıntı bile oluyordu yine de sallamadım , bata 1 gün kala ovü testi denedim şok olmuştum . Beklemediğinde , kafan rahatladığında tutuyo bence

X