Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iyiyim bende, patronlar yok iş sakinnn keyfim yerinde
Ohh iyi iyi yinede Allah koylik versin çalismak zor.
[/QUOTE]
öyle ama napçaksın işte ehmek parası ya aklıma ne geldi , benm çarşamba yada perşembeye gelicek ovulosyon günüm . Perşembe günü kına pazar günüde yakın arkadaşımın düğünü olacak illaki kalkıp göbecik atıcam.Tam zamanına denk geldi ya tutacakken tutmazsaoynamaktan , etkiler mi acaba ya ?

Günaydınlar, valla şimdi ovu.testlerim geldi kargo ile hemen hemen ovu olasım var
Sen nasılsın napıyosun ?

Günaydınn canım naber?
E hadi bakalım hayırlı olsun ve en yakın zamanda bebiş gelsin inşallah iyiyim ben de çalışmalara devam ediyoz bakalım Temmuz da yüzüm gülecek mi

öyle ama napçaksın işte ehmek parası ya aklıma ne geldi , benm çarşamba yada perşembeye gelicek ovulosyon günüm . Perşembe günü kına pazar günüde yakın arkadaşımın düğünü olacak illaki kalkıp göbecik atıcam.Tam zamanına denk geldi ya tutacakken tutmazsaoynamaktan , etkiler mi acaba ya ?
[/QUOTE]
Valla tutan bir şekilde tutuyor ister zıpla ister hoplaAllah koruyor bir şekilde ama sen yine de dikkat et bence çok abartma

Valla tutan bir şekilde tutuyor ister zıpla ister hoplaAllah koruyor bir şekilde ama sen yine de dikkat et bence çok abartma
[/QUOTE]
para bizde şarkısını duyunca oynamamak elde değil ki , hey allahım tam gününe denk geldii...

[/QUOTE]
Okadarciktan bisey olmaz bence ya yavas yavas oynarsin cok hirpalamazsin kendini arada da oturp dinlenirsin

Okadarciktan bisey olmaz bence ya yavas yavas oynarsin cok hirpalamazsin kendini arada da oturp dinlenirsin
[/QUOTE]
Kesin çok oynarım gibi geliyo ya çok yakın arkadaşım ya

Yaa ben her gün yarım saat koşu yapıyorum sizce bu kötü bi durum mu? Tutacağı varsa da tutmuyordur belki diye düşünüyorum çünkü hızlı tempo da koşuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…