Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimin değerleri düşük canım varikosel var haftaya ameliyat olacak inşallah. O yüzden şu sıralar olması imkansız gibi.
Evet doğru ya söylemiştin değil mi geçmiş olsun inşallah çok güzel geçer ameliyatı ve senden de güzel haberler alacağımız zamanlar gelir:dua::dua:

Hergun cok zor zaten ben gun asiriya raziyim:)
Kız biz de gün aşırı yapıyoruz zaten her gün bizim içinde çok zor :rolleyes: Daha doğrusu bana kalsa yaparım ama eşim için zor. :KK70::KK70: Bu ay böyle olmazsa önümüzdeki ay ovuyla takip edip sadece belli günlerde ziyaret edeceğim kendisini. :KK70:

Kız biz de gün aşırı yapıyoruz zaten her gün bizim içinde çok zor :rolleyes: Daha doğrusu bana kalsa yaparım ama eşim için zor. :KK70::KK70: Bu ay böyle olmazsa önümüzdeki ay ovuyla takip edip sadece belli günlerde ziyaret edeceğim kendisini. :KK70:

Ben ovu de kullaniyorum. Ama pik olmasada ovu haftasini bolca degerlendirmeye calisyorum. Aralarda olanlar onun keyfine kalmis olanlar:) yalniz bu ay hamile kalamazsam bidahaki ay ari sutu icicem yumurtanin kalitesine buyumesine falan cok etkiliymis ve hamile kalma ihtimalini cok arttiiriyormus. Ama ins hamile kaliriz hepimiz hemen

Ben ovu de kullaniyorum. Ama pik olmasada ovu haftasini bolca degerlendirmeye calisyorum. Aralarda olanlar onun keyfine kalmis olanlar:) yalniz bu ay hamile kalamazsam bidahaki ay ari sutu icicem yumurtanin kalitesine buyumesine falan cok etkiliymis ve hamile kalma ihtimalini cok arttiiriyormus. Ama ins hamile kaliriz hepimiz hemen
İyi yapıyorsun değerlendir tabi. Ben arı sütü+polen+propolis+bal karışımı aldım arada eşime içiriyorum sütle karıştırıp. Arada kendim de içiyorum. Ama çok düzenli yapmıyorum malesef. Yine de inşallah etkisi olmuştur. :dua: İnşallah canım bu ay bolca hamilelik haberleri duyulsun bu topicte.

Senin bu aydı dimi bat tarihin canım🤗

X