Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Morfoloji kaç? İnşallah vitaminlerle falan yükselir. Vakti zamanı vardır. İnşallah hayırlısıyla en kısa zamanda olur.

Amin inşallah yaaa :) Sonucu bizimle paylaş , inşallah hepimiz meleklerimize kavuşuruz , şimdi olmazsa denemeye devam edeceğiz :KK200:
Maalesef bugün kırmızıları gördüm, görmez olaydım 😂😂 başta baya moralim bozuldu ama diyorum insanlar yıllarca bekliyor sabır gerekiyor. Rabbim önce arayanlara sonra bizleede aratmadan versin inşallah 🙏

[QUOTE="kardelen_
Morfoloji kaç? İnşallah vitaminlerle falan yükselir. Vakti zamanı vardır. İnşallah hayırlısıyla en kısa zamanda olur.

İnşş canım. Morfoloji en son 4 tü sınırda belkşde daha da yukselmiştir ilaçlarla. Çok sagol aslında dedıgın gibi zamanı var.

[QUOTE="kardelen_

İnşş canım. Morfoloji en son 4 tü sınırda belkşde daha da yukselmiştir ilaçlarla. Çok sagol aslında dedıgın gibi zamanı var.
4 artık normal sayılıyor canım. Bizimkisi 0 ile 1 arasında. İnşallah ameliyat olunca artış olur. Sen gene keçiboynuzu kürü yap eşine faydası olur.

X