Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim filmi çektirenler yazabilir mi? Acılı bir işlem mi ve neden şüphelenerek çektirdiniz? 2 3 ay daha gebe kalmazsam rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum

Rahim filmi çektirenler yazabilir mi? Acılı bir işlem mi ve neden şüphelenerek çektirdiniz? 2 3 ay daha gebe kalmazsam rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum
Ben Nisan 2019 çektirdim. Özelde benim doktorum 1 yıl bebek planladık olmadı. Bütün kan tahlilleri hormonlar yapıldı sorun yok dendi. Eşim sepermiyogram çekti sonuç güzel dendi. Doktorum yumurta takibi yaptı kendi gelişip kendi çatlıyor dedi. Sonra 5 ay klomen ve çatlatma iğnesi yapıldı. Ama yine olmayınca doktorum o zaman hsg çektirelim tüplerin durumuna bakalım dedi. Kendisi anestezili çektirelim dedi acımaz ama kıpırdamaman için doğru sonuç çıksın diye anestezili çekildi. 15 dakikalık kısa bir işlem. Çektikten sonra hemen eve geçtik. Bir iki gün hafif kahverengi akıntı geldi. Gelmesi normal.ilk saatler hafif kasık ağrım vardı o da normaldi. Hijyene çok dikkat etmem söylendi ve birliktelik olmasın dendi.

benim 5 ekim yeni bat canimm

Canım ben daha yeni gördüm. Üstüne görmüşsün o zaman sen. Peki ne çıktı sonuç? Sağlıklı bi gebelik mi? 2 kat arttı mı değer? İnşallah iyi ilerlemiştir her şey senin için

Canım ben daha yeni gördüm. Üstüne görmüşsün o zaman sen. Peki ne çıktı sonuç? Sağlıklı bi gebelik mi? 2 kat arttı mı değer? İnşallah iyi ilerlemiştir her şey senin için
Ağaçsız koalaaaamm sen yokken neler yaşadım neler baksana evet canım değerim 2 kat arttı 11 Eylül’de 211 cıktı değer, 13 eylüldede 450 cıktı doktor gayet iyi gozukuyor suan için dedi 20 Eylül e yeniden kontrol verdi bakalım bende cok şaşkınım gercekten

Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin canım, hayırlısı olsun

Yaaaaaaaa çoook amaaaa çoooookkk sevindimmm hadi bakalım sağlıkla ilerlesinnn hiç bir şey kalmamış keseyi görürsün gittiğinde

Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin canım, hayırlısı olsun
Amin monicacım inş sıkıntı olmadan hep saglıklı haberlerını alırım alırız bebişlerin gercı adet bıttıkten 3-4 gun sonra bu haberi alınca hala inanamıyorumda dış gebelik falanmı acaba dıyorum aman inş öyle değildir

Yaaaaaaaa çoook amaaaa çoooookkk sevindimmm hadi bakalım sağlıkla ilerlesinnn hiç bir şey kalmamış keseyi görürsün gittiğinde
İnş koalacım ya kese ve bebiş saglıkka gorunsun bakalımda bı o zaman tam anlamıyla inanacağım herhalde

aminnnnn inşallahhh ya

zor işler bacımmm ya . Bende büyümüş mü diye gittim 1 yumurtam büyümüş ve çatlamış , 21günü gel progesteron seviyesine bakalım bir de 2 aylık kadar bir ilaç yazayım kist için bir sonucuna bakalım dedi , kasım ve aralıkta güzel haber alacağımızı umuyorum dedi. inşallah emeklerimiz boşa gitmez bebişimiz olur

Bende bir yumurta buldu.. 18 mm olmuş cuma gel dedi tekrar ama bilemiyorum bakalım. Birden fazla yumurta mı olması gerekiyor? Bana hep saçma sapan doktor denk geliyor hiçbi açıklama yapmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…