Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay bizim fıstık hatunlar buradaymış ben buralarda takılayım.. lütfen çoluk çocuk muhabbeti olmayan yere ihtiyacm vardı güzel güzel bilgiler paylaşalım

37 gün mü adet belirtisi yok mu aksatma doktoru.. senin herif test verdi mi
hayır regl belirtisi sadece sivilcelerim :) sivilcelerimle mutlu mesut yaşıyoruz
eşim yarın test verecek... aşırı heycanlı ve stesliyim.. yine gol değilse.. artık benden bu kadar

hayır regl belirtisi sadece sivilcelerim :) sivilcelerimle mutlu mesut yaşıyoruz
eşim yarın test verecek... aşırı heycanlı ve stesliyim.. yine gol değilse.. artık benden bu kadar
kız daha dur 3 ayda ne oldunda benden bu kadar diyosun benim eşim garibim ne yapsın 4 kez test verdi daha yine verecek tedavisi 9. ayda daha bebek yok

kız daha dur 3 ayda ne oldunda benden bu kadar diyosun benim eşim garibim ne yapsın 4 kez test verdi daha yine verecek tedavisi 9. ayda daha bebek yok
zaten uzakta ne yapıosa yapsın ister tedaviye devam etsin ister etmesin aman ya kafamı yoramam en kötü ihtimalle.. LPG taktırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…