Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıkla ilerlesin kuzucum hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz

Sağlıkla ilerlesin kuzucum hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz
Çok teşekkür ederim,inşAllah sağ Salim kucağımıza almak nasip olur,güzel sorunsuz ilerleriz,darısı diğer kızların başına olsun,çift çizgi görsünler inşAllah

Çok teşekkür ederim,inşAllah sağ Salim kucağımıza almak nasip olur,güzel sorunsuz ilerleriz,darısı diğer kızların başına olsun,çift çizgi görsünler inşAllah
Amin biz sağlıkla kucağımıza alalım, onlarda tez zamanda güzel haberleri alsın inşallah

Günaydinn kizlarr nasilsiniz? benim kafam cok karisti bana bi yardim edin akil versin lütfen…
normalde Telefon uygulamasina göre benim pik 31.07 ona görede bat 14.08 ama resma bakarsaniz 3,4,5.08 de siliksesmeye basladi.. 4dünde desem +14 yani 18.08 bat olmasi lagzim degilmi? dün erken gebelik testi yaptim cook silik cikti ama dün gece ve bu sabah hafif bi pembelik gördüm mendilde.. anlamiyorum artik valla bana bi akil versin

Günaydın canım sen batı 18 diye düşün 6 gün var. Emin olmak için imkanın varsa istersen acilde kan testi yaptır. Varsa çıkar kanda

Günaydın canım sen batı 18 diye düşün 6 gün var. Emin olmak için imkanın varsa istersen acilde kan testi yaptır. Varsa çıkar kanda
keske canimm olsa kosa kosa giderim ama Burda kan alinca labora yolluyolar 4 gün icinde anca cikiyor.. yurtdisindayim ben.. beklicem artik yapcak birsey yok ama bu ay kendimi hep hamile gibi hissediyorum belirtilerden flnda degil icime öyle doguyor.. insallah bebisim benimledir..

Ooo uzun süreçmiş kanla uğraşmak en iyisi beklemek. Birkaç gün sonra testi tekrarlarsın. Amin inşallah bebeğin seninledir

Hayırlı olsun canım sanki senin pik günü esin yoktu ertesi gün mu olmuştu değerlendirme o gün ovu silinmiş miydi

Hayırlı olsun canım sanki senin pik günü esin yoktu ertesi gün mu olmuştu değerlendirme o gün ovu silinmiş miydi
Aynen,iki koyu çizgiyi öğlen görmüştüm eşim evde yoktu ertesi gün ve sonraki günü değerlendirmiştik,kan sonucunu görene kadar pek sevinemeden de inşAllah hayırlı olur,ve Allah isteyen herkese sizlere nasip eder

benim en buyuk hatam telefon uygulamasina guvenmek. simdi ovu testiyle bakiyorum hep yumurtlamalarim erken. ovu sonrasi regle kadar gun de 11 bazen 13 bazen 15. uygulamalar standart 14 aliyor.

benim en buyuk hatam telefon uygulamasina guvenmek. simdi ovu testiyle bakiyorum hep yumurtlamalarim erken. ovu sonrasi regle kadar gun de 11 bazen 13 bazen 15. uygulamalar standart 14 aliyor.
Aynen ben 2 ay oldu ovulasyon testi yapalı. Birinde 10 da birinde 9 da gördüm. Uygulama 12 ve 13 gösteriyordu o aylar. Bende dedim demekki uygulamaya göre hep 2 3 gün erken yumurtlama görüyormuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…