Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlarrr :KK200: Değerim 41 çıktı. Geç döllenmeye göre daha 2 gün var bata. 2 gün sonra kontrol kan vereceğim. Doktor ultrosonla baktığında rahmin çok güzel kalınlaşmış tahminimce bayram sonu keseyi görürüz her şey güzel ilerlerse dedi. :anneadayı:
İnş koalacımm super bayram gedıyesı sana ve ailene 😍

Günaydın kızlarrr :KK200: Değerim 41 çıktı. Geç döllenmeye göre daha 2 gün var bata. 2 gün sonra kontrol kan vereceğim. Doktor ultrosonla baktığında rahmin çok güzel kalınlaşmış tahminimce bayram sonu keseyi görürüz her şey güzel ilerlerse dedi. :anneadayı:
Hayırlı olsun çok sevdim böyle hamiş haberleri alınca umutlanıyorum. Sağlıkla al kucağına miniği😍😘

Aynı durumlardayız hayırlısı herseyin

kızlar bugün lekenlenme gelince ve Bat'a da bi 5 gün olunca evde yapılan karbonat testini denedim. ona göre sonuç pozitif. inanamıyorum pek ama. elimde de hiç test yok eşimi de ümitlendirmek istemiyorum

Kizlaar yarın girme fırsatım olmayabilir.. Hepinizin bayramı şimdiden kutlu olsun.. Kurbanlarinizi allah kabul etsinn 💕💕💕 ve insallah bekleyenler yarin güzel haberler alırlar 😍😍😍😍

Kızlar günaydın,iyi bayramlar, bata 2gün var sabah gebelik testi yaptım,çift çizgiyi gördüm ,Perşembe gideceğim doktora kan testini görene kadar çok ta umutlanmıyorum,dua ediyorum ve dua bekliyorum kızlar❤️
Masllh tam bayram hediyesi olmus 🤗 saglikla ilerlesn insllh. Belirtilern var miydi

Masllh tam bayram hediyesi olmus 🤗 saglikla ilerlesn insllh. Belirtilern var miydi
4gün önce iki damla kanama yaşadım,hiç düşünmüyordum yerleşme kanaması olabileceğini,öyle mise bulantısı vs vs yok,akıntım çok artmıştı ıslaklık çok hissediyordum,göğüslerim de ağrı olmaya başladı,normalde regl yaklaşınca hiç olmazdı göğüs ağrım ama kenarları böyle ağrı olmaya başladı,inşAllah kanda da değeri güzel çıkar,daha iki gün olduğu için adetime kafama yapılmaması içim batı geçirdikten sonraki gün gideyim değeri öyle öğreneyim diyorum,bakalım hayırlısı olsun inşAllah😍Allah sizlere isteyen herkese nasip etsin,😍🥰

59739FB3-A0A3-4071-83AE-B4222A30F18A.jpeg

Buda testim,burada sizinle herşeyi paylaştım,5ayın sonunda gördüm ilk defa yine sizinle paylaşmak istedim😍😍

4gün önce iki damla kanama yaşadım,hiç düşünmüyordum yerleşme kanaması olabileceğini,öyle mise bulantısı vs vs yok,akıntım çok artmıştı ıslaklık çok hissediyordum,göğüslerim de ağrı olmaya başladı,normalde regl yaklaşınca hiç olmazdı göğüs ağrım ama kenarları böyle ağrı olmaya başladı,inşAllah kanda da değeri güzel çıkar,daha iki gün olduğu için adetime kafama yapılmaması içim batı geçirdikten sonraki gün gideyim değeri öyle öğreneyim diyorum,bakalım hayırlısı olsun inşAllah😍Allah sizlere isteyen herkese nasip etsin,😍🥰
Gozunz aydin 😊 insllh saglikli olur kucagina alirsn.
Bnm de bata 9 10 gun var. Benm de gosumun yan taraflri acimaya basladi ama garip bi agri sanki .dort gozle bekliorm insllh bana da nasip olur hayrlisiysa.

X