Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B balbocegi35 ben yokum bat 28

ya sorma delirmelik tam , kız bnm mesajı görmedin mi , ya benim ovü de pik verdi bugün , pazartesiye kadar reglimin geçmesini beklicem

ya sorma delirmelik tam , kız bnm mesajı görmedin mi , ya benim ovü de pik verdi bugün , pazartesiye kadar reglimin geçmesini beklicem
Kızzz görmemişim, ay hadi bakalım benimki koyulaşmaya başlamıştı ama ben daha sonra yapmadım ama genelde yapanlar pozitifi görüyor öyle çıkınca. Hadi inşallah

Amin en yakın zamanda inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız
Sana ay'ın başından beri hamilesin diyordum
geçen ay tutturamamış olabilirim ama ne zaman ki akıntım var yorgunum iştahım açık dedin ..... tamam dedim aynısııııı bendede vardıııııı
tekrardan gözün aydınn balımmmm .. rabbim devamını getirsinnnn

Aminn kuzum Allah sağlıkla devamını getirsin Sen bitanesin

Kızzz görmemişim, ay hadi bakalım benimki koyulaşmaya başlamıştı ama ben daha sonra yapmadım ama genelde yapanlar pozitifi görüyor öyle çıkınca. Hadi inşallah
çok koyu kırmızı değil emin olamıyorum ama pik olmuş yine de ayy allahım nasıl heyecan ve korku var içimde

Aminn kuzum Allah sağlıkla devamını getirsin Sen bitanesin

Her ovu testini attığında bugün de dene bugünde dene diyee diyee seni yormuş olsam da hiç pişman değilim
iyi ki her günü değerlendirmişsinnnn
inan 3-4 ay önce hamile kaldığım da kendime ne kadar sevindiysem şuan sana da o kadar sevindim

o kadar sevinmişim ki sabah durağı kaçırmışım hahaahahaha

hayırlı olsun canım benim çok sevindim :)) kan değerine baktırdın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…