Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hep aynııı beklemedeyiz işte buralarda :KK19: sen nasılsın arada çık çık gel
Yoğunluğum bitti şükür uğrarım artıık ❣️ İyiyim ben de nasıl olsun devlet hastanesine verdim evrakları bayram sonrası sağlık kurulu sonucu çıkacak ona göre adetle birlikte aşılama yada tüpe başlicaz nasipse 🌸

Günaydinn kuzulaaar 6 gün önceden yapilan gebelik tesginden yaptimm cook silik bi cizgi cikti resimi daha iyi cekemedim gözle bile zor görünüyo 🤣🤣 varmi sizce birseyler 🙈🙈
IMG_20190809_095820.jpg

Günaydinn kuzulaaar 6 gün önceden yapilan gebelik tesginden yaptimm cook silik bi cizgi cikti resimi daha iyi cekemedim gözle bile zor görünüyo 🤣🤣 varmi sizce birseyler 🙈🙈Eki Görüntüle 2297207
kız bende bombayı patlatayım mı :KK53: :KK53: :KK53: ovulosyon testim bugün pik gösteriyor 2 gün sonra kıpkırmızı çıkçak gibii ama hadi hayırlısı diyimmm

kız bende bombayı patlatayım mı :KK53: :KK53: :KK53: ovulosyon testim bugün pik gösteriyor 2 gün sonra kıpkırmızı çıkçak gibii ama hadi hayırlısı diyimmm
Hadi inşallah canım yaa siz bari güzel haberler verin🙏😍 canım bu arada benim geldi adet Ümitler kaldı Eylül’e yeni bat ı yazar mısın Eylül 7 inşallah son adet olur🙏🙏🙏🙏😞

Ayy ınsallah bal boceğimm senden de guzel haberı alırızz bugun super gıdıyor haberlerr :emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:

X