Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.

Kızlar napıyorsunuz ben bu aralar çok yoğunum bakıp çıkıyorum sadece , bana bat tarihlerinizi özel mesajla atın ordan bakıp güncelleyeceğim en yakın zamanda

kızlar işyerindeyim..
işyerinde bazen ayağa kalkıyorum, yine yavaşça ayağa kalktığım halde sızı girdi bebeğin olduğu yere. ayakta dik duramadım çok ağrıdı.
şimdi ara ara giriyor ağrı .
çok korkuyorum neden böyle oldu. normal mi onu da bilmiyorum ki

Kızlar bugünki ovulasyon testim böyle bu pik mi yoksa bıkac gün sonra daha koyulasırmı bugun adet döngumun 18. Gunu ilk kez ovulasyon testi ile yumurtlama belırleyecegım dünki teste gore daha koyu cıktı

Eklentiler

• IMG_1940.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 32
Canım ilk zamanlarda normal diyorlar ama artarsa bir doktora başvur istersen. Geçmiş olsun.

Kızlar bugünki ovulasyon testim böyle bu pik mi yoksa bıkac gün sonra daha koyulasırmı bugun adet döngumun 18. Gunu ilk kez ovulasyon testi ile yumurtlama belırleyecegım dünki teste gore daha koyu cıktı
Bende çok tecrübeli değilim bu konuda ama bence daha pik değil bebiş

Kızlarr günaydın herkese
Rüyamda kayınpederimle göle girmişiz. Onun elinde erkek bir bebek var. Bebeği beline kadar suya sokup çıkarıyor, onunla oynuyor. Bebeğin gülüş sesini falan duyuyorum. Çok mutlular. Bende onlara bakıp gülümsüyorum.
Sonra uyandım. Hayır olsun inşallah.

Günaydın canım
Allah hayırlara çıkasın inşallah. Erkek bebek tatlı haber derler. İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin sende bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…