Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
  • Hergün ilişki: yüzde 37 hamilelik oranı
  • 1 gün aralıklı ilişki: yüzde 33 hamilelik oranı
  • Yumurtlama döneminde tek seferlik ilişki: yüzde 15 hamilelik oranı
al bide burdan bak.
biz her gün ilişki yaptık bebek olmadı, öbür ayına 1 -2 gün aralıklı yaptık hamdolsun oldu. Tabi OL DİYENİN İŞİ , biz vesileyiz.

Geçen ay bizde her gün denedik olmadı bakalım ilerleyen aylar ne olacak
ya her gun iliski olayi bence sperm kalitesini gercekten dusuruyor biz esimle hafta da 2-3 kez birlikte oluyoruz ki gebe kaldigim hafta 2 kere birlikte olduk (gece calistigimiz icin denk gelmek zor oluyor) ve ben hemen kalkip dusa girer kendimi temizlerdim.

Bu ay da yumurtlama günü ertesi gün oldu ama hicbir belirti yok adete 4 gün kaldı nu ay tutmadı

Evet ya gerçekten çok takıyorum haklisin valla ne diyim
Kelsy haklı. ben bu ay kafaya takmadım umudum hiç yoktu. çift çizgiye bile inanamadım, kan testine gene inanamadım, en sonunda keseyi görünce aklımı toparladım.
Rabbim güzel haberler müjdelemene izin versin inşallah. herkes bu güzel duyguyu yaşasın...

Sıkma canını bende üzülmüştüm ilk öğrendiğimde ama yapacak bir şey yok. Hemen kendini o psikolojiden kurtar ve regl dönemin geçince çalışmalara başla.
Canim ya bu arada benim hala kahverengi lekelenme geliyo 2 gündür peceteyle bile idare ediyorum. Niye sökülmedim hala. Karin agrimda yok. Agri kesici falan da icmedim ki gecikmeden kanama baslasin diye.

bende inanamadim cunku beklemiyordum ondan once 6 ay istemistim strese giriyordum her ay olmadi tam takmayi biraktim gebeligi hatirlamiyordum bile hamile kaldim

Canim ya bu arada benim hala kahverengi lekelenme geliyo 2 gündür peceteyle bile idare ediyorum. Niye sökülmedim hala. Karin agrimda yok. Agri kesici falan da icmedim ki gecikmeden kanama baslasin diye.
Bilmiyorum canım kimyasal olduğu kesinleşti sonuçta istersen doktoruna sorup söktürücü kullanabilirsin.

Ahh bende bu sabah kırmızıları gördüm , pazar görmem gerekiyordu, yine umut yine hayal kırıklığı..

Yarın doktara gideceğiz klomen tedavisini yarım bırakmıştık daha önce, muhtemelen ona devam eder doktorum. Dualarınızı bekliyorum

Kızlar benım 3 ay önce bir düşüğüm oldu ve degere göre sanırım su an hamıleyım 80 cıktı degerim adete 5 gun var daha ama ben kürtajdan sonra inanılmaz stres yaptım ağladım hanı stres engelliyor derler ya Allahım ol derse de oluyor inşallah güzel ilerler

Gunydin kiizlaar. Gelismeden sizi de haberdar edim dedim insllh olumlu sonuclanir.bosuna sevinmis olmam.
Bnm dun aksamdan beri bi akintim var sızınti gibi bisy.cok cok acik renkte. Pecetyi silince gelio.Belim agriodu hafften ilk gordgum dkklar ama sonra gecti. Onun yerine belimdeki sag tarafmdaki kemigim ve bacaklrim ole agridi ki gece boyunca sabaha karsi uyuyakalmisim artk. Az once de kalktm baktm bisy yok sadece pecetye gelio. Normlde bat gunum bugundu. Gun sonuna kdr sökulmezse adetim. Bi test alip yaparm belki. Dua edin kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…