Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Muayene oldum kizlar. Kimyasal gebelik. Beta hcg düşüyor. Bide alttan muayene oldum. Cok garip bi duygu korktum ve utandim. Cok şükür dediginiz gibi hamile kalabiliyo oldgumu gormekde guzel. 1 hafta icinde hepsini yasadim
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha ki sefere sağlıklı bir gebelik yaşarsın

Muayene oldum kizlar. Kimyasal gebelik. Beta hcg düşüyor. Bide alttan muayene oldum. Cok garip bi duygu korktum ve utandim. Cok şükür dediginiz gibi hamile kalabiliyo oldgumu gormekde guzel. 1 hafta icinde hepsini yasadim
Sıkma canını bende üzülmüştüm ilk öğrendiğimde ama yapacak bir şey yok. Hemen kendini o psikolojiden kurtar ve regl dönemin geçince çalışmalara başla.

Kızlar düşük yapan anneler bu videoyu kesinlikle izleyin
Öylesine girdim ve direk bu videoyu gördüm.. yaklaşık 20 gün önce 11 haftalık bebeklerimi kaybettim.
o kadar doğru ki.. ne yaparsan yap ya da ne yapmazsan yapma.. olacağı varsa oluyor olacağı yoksa olmuyor.
bende tam 20 gündür sürekli kendimi suçluyorum.. aslında benimle hiç ilgisi yok ama insan yapmadan düşünmeden alı koyamıyor kendini :)

Aynen canım ama yiyecek ekmekleri yokmuş maalesef bebeklerımızın bızı cennette bekliyorlar onlar inşallah rabbım bıze hayırlı evlatlar nasip eder en yakın zamanda

Kızlar ilk defa ovülasyon testi yaptım bugün belki yakındır gününü öğreneyim diye. Sizce durum ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…