Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 1

Gecikirim diye beklerken erken regl oldum :KK70:

Bir ay daha beklemece...

Günaydın beni de listeye ekler misiniz. inşaallah ben de 2019 a hamile olarak gireceğim. şu an değilim hatta imkansız görüyor doktor ama ben inanıyorum 2 aya benim hamile olduğumu göreceğiz. Allah var umutsuzluk yok her şeye rağmen.

Hoşgeldin cnm

İnşallah ❤️

kızlar selam az önce tekrar çalıştıgım hastanedeki doktora gittim. önceki doktorun aksine çok güzel 4 5 tane yumurtan olmuş 3 tanesi çok güzel büyümüş dedi. pko varmı dedim hayır senın hormanlarında yumurtalarında çok iyi öylebir durum yok dedi. diğer uyuz doktor neresinden uydurduysa bide yumurtan yok pko var demişti. ah nasıl okadar terslemes,ne cevap veremedim onun :/ neyse bu doktor yumurtan çok oldugu için çoğul gebelik oranı yüksek bu nedenle ben ilişki önermiyorum çünkü çogul gebelik risklerini biliyorsun dedi. klasik herkeste olan sorunlar dedi. ama bu bi olasılık tekte olabilir hiçte tutmayabilir ama olursa çogul gebelik oranı daha yüksek dedi. ve benden imza aldı çoğul gebelik risleri anlatıldı ilişki önerilmedi yazıp imza verdim. *şimdi benim sizden istediğim destek düşünceleriniz nedir ? -normale göre 3 kat daha yüksek gebe kalma şansım ama ikizde olabilir ki bi tarafım çok istiyor. Ne yapmalıyım kızlar lütfen akıl verin düşüncelerinizi yazın bana.

kızlar selam az önce tekrar çalıştıgım hastanedeki doktora gittim. önceki doktorun aksine çok güzel 4 5 tane yumurtan olmuş 3 tanesi çok güzel büyümüş dedi. pko varmı dedim hayır senın hormanlarında yumurtalarında çok iyi öylebir durum yok dedi. diğer uyuz doktor neresinden uydurduysa bide yumurtan yok pko var demişti. ah nasıl okadar terslemes,ne cevap veremedim onun :/ neyse bu doktor yumurtan çok oldugu için çoğul gebelik oranı yüksek bu nedenle ben ilişki önermiyorum çünkü çogul gebelik risklerini biliyorsun dedi. klasik herkeste olan sorunlar dedi. ama bu bi olasılık tekte olabilir hiçte tutmayabilir ama olursa çogul gebelik oranı daha yüksek dedi. ve benden imza aldı çoğul gebelik risleri anlatıldı ilişki önerilmedi yazıp imza verdim. *şimdi benim sizden istediğim destek düşünceleriniz nedir ? -normale göre 3 kat daha yüksek gebe kalma şansım ama ikizde olabilir ki bi tarafım çok istiyor. Ne yapmalıyım kızlar lütfen akıl verin düşüncelerinizi yazın bana.
Bence anne olmayı bu kadar isterken dene herşey Allah'tan ikizde olsa tekte olsa riskler hep aynı kalbinden geçeni yap en doğru yolu gösterecektir sana

Bence anne olmayı bu kadar isterken dene herşey Allah'tan ikizde olsa tekte olsa riskler hep aynı kalbinden geçeni yap en doğru yolu gösterecektir sana

ikiz çocuk hemen hemen her kızın rüyasıdır. ama doktorm böyle demişken bişey olursa insan kendini suçlar. tabi senınde dediğin gibi hersey allahtan tek gebeliktete risk olabilir. öyle karışıkkı aklım. bir kızım var 2,5 yaşında

ikiz çocuk hemen hemen her kızın rüyasıdır. ama doktorm böyle demişken bişey olursa insan kendini suçlar. tabi senınde dediğin gibi hersey allahtan tek gebeliktete risk olabilir. öyle karışıkkı aklım. bir kızım var 2,5 yaşında
Allah uzun ömürler versin daha önce sağlıklı bir gebelik yaşamışsın çok şükür olacağı varsa zaten bir şekilde olacak canım sana şunu söyliyeyim benim tek bile olsa riskim normal gebelere göre 2.5 kat ama yinede olsun istiyorum inanıyorum ...

Allah uzun ömürler versin daha önce sağlıklı bir gebelik yaşamışsın çok şükür olacağı varsa zaten bir şekilde olacak canım sana şunu söyliyeyim benim tek bile olsa riskim normal gebelere göre 2.5 kat ama yinede olsun istiyorum inanıyorum ...

İlkmı senın inşallah gönlüne göre olur

Canım öncelikle kistin falan yoktur inşaallah varsa soğan kürü kullanmanı tavsiye edebiliim benim yoktu ama kullandm bir süre sonra tahlillerim bozuk olduğunu görünce çok moralim bozuldu tsh ,lh,e2 bunlar hep olması gereken değerin tam tersi yönündeydi ben testere dişli aslan pençesi kullandm baya hatta o ay adet olmadm iki ayı bulmuştu adet olmam okadarr bkzulmuş demekki birde vücudumu baya yordum oda etkilemiş olabilir testere dişli aslan pençesini al ama raf ômrü bir yılı doldurmam8ş olsun dikkat et bunu mutlakabir ay yap sonrasındada yapabilirsin tahlil yaptırıp kadınların otu olarak bilinir bu çok faydalıdır Allah ın izni ile bir bardak klorsuz suyu kaynat sonra bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesini koy ağzını kapa 5,6 dk kaynat sonra ağzı kapalı ılımaya bırak ılıyınca süz ve iç içerkende şifa niyetine ışfi Allahın ismini söyle rabe inşaallah şifa verecektir ben adet olmak için de bal tarçın çirek ktu kürünü kulandm daha üçüncü günü adet oldum adwtin 4. Günü de tahlile gidebildim hafta sonu girmişti sonucu görünce inanamadm inanılmayacak kadar düzgündü bal kürünü yymurtlama tarihini kadar kullanabilirsin 14 gün falan istersen adetin 1Günü ustersen 3.günü ama bjrden başlasan daha iyi olur öncelikle testere dişli aslan pençesi kullan ben bal kürüyle beraber hayıt tohumu içtim senin agnostun dediğin ilacın bu bitkinin etken maddesi duğunu biliyorum iyi birşey kullaaya devam et birde üzme kendini nekadar rahat bırakırsan okadar vücut oası gerektiği gibi olurstres nekadar etkili ben gördüm iki ayda inanarak yap bunları bana herkes otlardan kendini kötü edeceksin yapma dedi ben ibrahim saraçoğluna rabbim biliyor rabbimin hatrına inandm ve hamdolsun daha adetime ongün kala hamile olduğumu öğrendim mucize gobi birşey rabbim herkesin gönlüne göre versin inşaallah

İlkmı senın inşallah gönlüne göre olur
Amin inşallah hepimzin gönlüne göre versin benim rahim kalp şeklinde martta bir kayıp yaşadım ardından haziranda rahimde perdeden ameliyat oldum şimdi tekrar istiyoruz uğraşıyoruz eğer olurda tutarsa ilk 12 hafta çok önemli düşmezse rahime dikiş atılacak doğuma kadar :KK43:

tavsiyelerinizi merakla bekliyorum. çok teşekkür ediyorum ilginize de ayrıca
Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz tabiki elimizden geleni yapıcaz bildiğimizi paylaşıcaz o bilgi bende kaldıkca sadece bana fayda eser anlatırsam herkes faydalanır rabbim bu ilmi biilerine vermiş araştrmiş geliştirmiş bizse sadece duymuşuz uygulamışız şifa bulmuşuz ki rabbimde sizlere de şifa ihsan etsin

Amin inşallah hepimzin gönlüne göre versin benim rahim kalp şeklinde martta bir kayıp yaşadım ardından haziranda rahimde perdeden ameliyat oldum şimdi tekrar istiyoruz uğraşıyoruz eğer olurda tutarsa ilk 12 hafta çok önemli düşmezse rahime dikiş atılacak doğuma kadar :KK43:

Allah yardımcın olsun inşallah tutar tez zamanda kabul olur duaların

X