Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de aynı hislerle düşünüyorum ama regl belirtleri haşırt kendini bir anda gösterdi, kasık ağrısı, halsizlik, ölü gibiyim bugün. Cuma gümbür gümbür gelecek benim için,

Ama yine de Bat'lıyorum işte beklemeye cnm

:)

Senin haberini alırız inşallah ❤️
Inşallah gebelik belirtisidir canım söylediklerin.. Senden de güzel haberler almak umuduyla..:dua::KK9:

Inşallah gebelik belirtisidir canım söylediklerin.. Senden de güzel haberler almak umuduyla..:dua::KK9:
Ah cnm inşallah öyledir aöa benim pek umudum yok :KK43:

Cuma sabahı regl olmadıysam test yapacağım yazarım buraya da

Kutuda regl mi çıktı bebek mi :KK70:

Kızlar bende klomenden sonra ilk kontrolüme gittim yumurtaların baya gelişmiş dedi doktor çatlatma iğnemi oldum perşembe ve ctesi önemli günler dedi bekliycez bakalım çok umutluyum bu aydan inş yine hüsrana uğramam :dua:
Insallah canim rabbim gönlüne gore versin. Hakkinda hayirlisi insallah.

:dua::dua:

Eklentiler

• Screenshot_20181010-200108.png
    Screenshot_20181010-200108.png
    217 KB · Görüntüleme: 40
Ayyyyy sonunda ben de gördüm ikinci çizgini:KK70:

Hayırlı uğurlu olsun maşallah❤️
Kan testini ne zaman yaptıracaksın cnm ?
valla canım yapmicam gecikme olmayana kadar baya gözümü korkuttu kan testi tamam erken yapmış olabilirim ama ne bileyim kandan tırstım idrar testiyle takip edicem koyulaşmayı

valla canım yapmicam gecikme olmayana kadar baya gözümü korkuttu kan testi tamam erken yapmış olabilirim ama ne bileyim kandan tırstım idrar testiyle takip edicem koyulaşmayı

Gecikmeyi beklersin canını sıkma cnm ❤️

Bakalım şayet Cuma regl olmazsam idrar testi deneyeceğim. Gecikmeden idrar testini deneyip üzülmek istemiyorum

Senden çıkacak olumlu tahlili umutluyum :)

evet canım kullanmicaktım yumurtlama günlerimi bildiğim için ama şansa bırakmadım

X