Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah hamilesidir cnm

Ben de aynı hislerle düşünüyorum ama regl belirtleri haşırt kendini bir anda gösterdi, kasık ağrısı, halsizlik, ölü gibiyim bugün. Cuma gümbür gümbür gelecek benim için,

Ama yine de Bat'lıyorum işte beklemeye cnm

:)

Senin haberini alırız inşallah

İnşallah hamilesidir cnm
amin tüm bekleyenler inşallah
valla bana kalırsa da adet geliyo gibi hakkımızda hayırlısı

amin tüm bekleyenler inşallah

valla bana kalırsa da adet geliyo gibi hakkımızda hayırlısı

Valla ilk gebelikte gebeliğimi öğrendikten sonra o ıslaklık hissini yaşamıştım öncesinde değil

Belki sende erken kendini gösterdi bu da mümkün

Yoksa regl olup çiçek açmaya devam

Valla ilk gebelikte gebeliğimi öğrendikten sonra o ıslaklık hissini yaşamıştım öncesinde değil

Belki sende erken kendini gösterdi bu da mümkün

Yoksa regl olup çiçek açmaya devam
peçeteye silince sapsarı akıntı görüyorum
kasıklarım sancıyo göğüslerim hafif sızlıyo geliyosa da çok inletmeden gelsin adet

Aktarlarda mı eczanelerde mi satılıyor peki bu?

peçeteye silince sapsarı akıntı görüyorum
kasıklarım sancıyo göğüslerim hafif sızlıyo geliyosa da çok inletmeden gelsin adet

Reglden 1 hafta önce erkenden başlardı belirtlet bu kez tık yoktu bat kapıya dayanınca belirti verdi işte. Benim zaten ağrılı geçer reglim bir de üşüttüm sanırım ağrı kesici cebimde bitireceğim bu sefer

Ben senden umutluyum ama cnm

gebelik yaptın mı kız anacım manikürüm geldi 1 saat kadar yooğum ben burda

Kızlar bende klomenden sonra ilk kontrolüme gittim yumurtaların baya gelişmiş dedi doktor çatlatma iğnemi oldum perşembe ve ctesi önemli günler dedi bekliycez bakalım çok umutluyum bu aydan inş yine hüsrana uğramam

İyi düşün iyi olsun cnm

selam arkadaşlar. ben de yazılanları takip etmeye çalışıyorum. kafam da haliyle çok karıştı. tüp bebek düşünüyoruz ama nerde ve kime güvenilir bilemiyorum. Denizli'de önerebileceğiniz bir yer var mı. benim de fsh 26 çıktı devlette tahlil sonucum pek iç açıçı çıkmadı tüp bebek de imkansız dendi. agnucaston yazdı önce düşürülmesi gerek dedi. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. adet düzensizliğim de yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…