Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hay enerjini sevsinler
Velev ki Cuma regl olmaz, test yapar, test de pozitif çıkarsa burada yazarken seni etiketleyeceğim pozitif arkadaşım
Ben bu ay oyle pozitifim ki anlatamam daha reglim bitmeden. Bu aydan cok umitliydim hala da öyleyim inaniyorum bu ay tuttu emin gibiyim ama eger ki tutmadiysa da Allah var keder yok devam inaniyorum olacak Rabbim hepimizin yuzünü güldürecek

Rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1,5 senedir evliyim 10 aydır bebek istiyoruz. Cuma günü beta yaptırdım 0.100 çıktı negatif yani . Dün yaptırdım 5.90 çıktı, yarın tekrar yaptırıcam başına böyle bişey gelen var mı inşallah kimyasal gebelik değildir

Artışa bakmak lazım canım belki dollenmis yeni hcg hormonu salgilanmaya baslamistr ama kimyasal olma ihtimali de var tabi

Adetim yaklaşık 1 hafta 10 gün var gerçi düzensiz oluyorum ama genelde 45-55 gün aralığında oluyorum ya inşallah herkesin güzel haberleri gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…