Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
markası neydi canım benimki laboquick akşam idrarıyla yaptım 15 oldu olmadı çıktı eşimde farketti
Canım benim ilk bebe time dı ve saatler sonra çıktı gölge dışarı çıkmam lazımdı çıkmadan baktm yoktu öğleden sonra geldim gölge vardı hatta topikte kızlar saatler sonra çıkan çizgiye güvenme dediler haklı olarak ama eşimede gösterdim vardı sonraki gün oncomed hızlı gebelik testi ile yaptm onda bıle koyu gölgeydi pembe olmadı çok küçüktü yani

Canım benim ilk bebe time dı ve saatler sonra çıktı gölge dışarı çıkmam lazımdı çıkmadan baktm yoktu öğleden sonra geldim gölge vardı hatta topikte kızlar saatler sonra çıkan çizgiye güvenme dediler haklı olarak ama eşimede gösterdim vardı sonraki gün oncomed hızlı gebelik testi ile yaptm onda bıle koyu gölgeydi pembe olmadı çok küçüktü yani
bende testlerden koyu oluyo mu ölçecem sonra eğer git gide koyulaşırsa kan veririm dayanabilirsem de gecikince kan veririm

Illa adet belirtisi mi olacak belki dgldir

Ne bileyim kuzu, erken Doğum sonrası ilk reglimden sonra ilk bat bekleyişim belki ondan. Sanki ilkinde olmaz gibi bir his çöreklenmiş içime anlam veremediğim. Bir de herkes hissediyorum hamileyim felan diyebiliyor bende ise tam doz gerginlik. Hiç üzerime alınamıyorum o yüzden :KK43:

Velev ki Cuma sabah regl olmazsan evdeki test var bir denerim.

Beşlide haklısın sorun bende :)

Ne bileyim kuzu, erken Doğum sonrası ilk reglimden sonra ilk bat bekleyişim belki ondan. Sanki ilkinde olmaz gibi bir his çöreklenmiş içime anlam veremediğim. Bir de herkes hissediyorum hamileyim felan diyebiliyor bende ise tam doz gerginlik. Hiç üzerime alınamıyorum o yüzden :KK43:

Velev ki Cuma sabah regl olmazsan evdeki test var bir denerim.

Beşlide haklısın sorun bende :)
İyi düşün iyi olsun :KK66:

X