Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belli de olmaz arkadaşım , en umutsuz zamanda Rabbim müjdeler belki. Bekle bakalım inşallah hayırlı haberlerini alırız. Benim zaten adetim yarın biticek temizlenicem. Artık 10 güne stres alır beni oldu mu acaba tuttu mu diye :) kısmet

Orası öyle Rabbim ol der olur...
İçim çok daralıyor regl yaklaştıkça elimde değil işte, güçsüz hissediyorum bazen böyle

Dualarımız bir Rabbim ferahlık verecek haberler yaşatsın hepimize tez zamanda canım

Bugün albi markayla silik çizgi gördüm hatta hayalet gibi bi çizgi eğer test bozuk değilse vardır heralde bende bişey. nasıl soğuk soğuk anlatıyom ya :))

Ay çılgın seni :) kaç gün oldu gecikeli regl?

4-5 i geçtiyse kan testi yap da iyi haberlerini ver cnm

Canim benim de gectigimiz nisan da dogacakti bebegim o ay ayni senin gibi aci cektim surekli hatta kuzenimin esiyle ayni zamanda hamile kaldik ben kaybettim o kucagina aldi cok sukur simdi o bebege baktikca hatirliyorum her seferinde canim yaniyor... gecen sene 9eylulde kaybettim gecen ay bir sene oldu ve gecen ay da benim icin oldukca zordu. Hala o gun aklima geldikce gozlerim dolar tutamam kendimi.. ama bir sekilde guclu olmak zorundayiz... mutlaka vardir hayirli oldugu nokta ama biz bunu malesefff goremiyoruz. Sen de artik onune bak iyi olmaya calis yeni bebisler icin kendini toplamak zorundasin. Pozitif olup acilarimizi birer tecrube olarak yanimizda tasirsak bundan karli cikariz. Insaallah o insanlardan olabiliriz...
Bu arada benim de bat a az var yaklasik 4-5 gun :) hic belirtim yok desem yeridir gecen ay bile goguslerim cok hassasti regl oldum bu ay hic hassaslik yok nerdeyse kasiklarimda da agri yok. Belim zaten normlade de agrimazz sadece asiri bir gaz sorunum var yaa bu belirti mi bilmem ama komik bir belirti eger oyleyse

Bugün albi markayla silik çizgi gördüm hatta hayalet gibi bi çizgi eğer test bozuk değilse vardır heralde bende bişey. nasıl soğuk soğuk anlatıyom ya :))
Ya canim eger hamile kaldiysan masallah bu ne hiz diyecegimm :)) bu arada ben ilk gebeligimde adeti 21.gun ogrenmistim idrar testiyle, regle 9gun vardi. Yaniiii neden olmasinnn

Oyy daha şimdiden çizgi çıkıyorsa sanli olmuş kuzu :) haydi bismillah
Valla ben itimat etmedim teste sevmediğim markaydı gerçi hiç bende silik çıkarmamıştı ama ne bileyim itici bi marka yarın başka testle denicem öğlen yapmıştım belki sabah idrarıyla yaparsam daha iyi çıkar

İlahi cnm gaz mı :)) kasım da hamile olmayı öyle çok istiyorum ki, kaybettiğim bebeğime yaptıracağım mezardan başka güzel şeyleri düşünmek istiyorum. "Mezardaki bebeğin annesi" olarak kaldım kendi içimde.

Rabbim hayırlısını verir inşallah. Kasım ayını atlatınca belki toparlarım canım belki.

Regl belirtisi de aynen yok bende. İlkini ilaçla oldum belki ondan belki düzenim bozuldu bilmiyorum. Mevlam hayırlısını nasip eder inşallah.

Bat lar aynı gibi canım, çift çizgiyi gören haber etsin :) gecikmezse test yapmayacağım ben

Ya canim eger hamile kaldiysan masallah bu ne hiz diyecegimm :)) bu arada ben ilk gebeligimde adeti 21.gun ogrenmistim idrar testiyle, regle 9gun vardi. Yaniiii neden olmasinnn
Valla adet sancıları çekiyorum 2 gündür sonu hayır ola

Evet sabah idrarıyla yapmıştım ilkinde bende.

Ya nasip bilemezsin. Başka test deçift çıkarsa e artık kan tahlilini bekleriz cnm :)

Evet sabah idrarıyla yapmıştım ilkinde bende.

Ya nasip bilemezsin. Başka test deçift çıkarsa e artık kan tahlilini bekleriz cnm :)
aynen bende bugün öyle dedim hemen vermicem başka testte de çıkarsa o zaman kan veririm. korkuyom koca bi sıfır görmekten heralde parçalarım albi satanları :))))

aynen bende bugün öyle dedim hemen vermicem başka testte de çıkarsa o zaman kan veririm. korkuyom koca bi sıfır görmekten heralde parçalarım albi satanları :))))
Böyle güzel ihtimalleri paylaşın biraz da

Uzulme canim o da sana ve esine sefaatci olacak insaallah, meleklerimizle ahirette bukusacagiz boyle dusununce rahatliyor insan :)
Valla benim bat da degisebilir cnku bir kac gun degisiyor bazen yine de heyecan yapmiycam gecikme olsa bile test yapamayabilirim esimin memleketindeyizz eczane bulmam cok zor bakalim kismet yine de :) senin regl duzenin degismis olabilir benm ilk ay normal zamanda ikinci ve ucuncu cok baska olmustu snra yine duzene girdi relax ol yeter rahmin de toparlanmaya ihtiyaci var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…