Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her serde bi hayır vardır. İnsallah anne olunca unutacaksın bu acıları. Güzel düşünmek moralli olmak çok önemli. SOnuçta hamile kalabiliyorsun.
Ona bin şükür ancak ilkinde sürpriz gebelik yaşadım. Şimdi bilinçli istiyorum ama yaşadıklarım çok geriyor beni aşırı stres yapıyorum. Ne zaman olacak Allah bilir cnm...

Ona bin şükür ancak ilkinde sürpriz gebelik yaşadım. Şimdi bilinçli istiyorum ama yaşadıklarım çok geriyor beni aşırı stres yapıyorum. Ne zaman olacak Allah bilir cnm...
evet insan kaybettiğini hemen yerine koymak istiyor. Ne zaman tekrar hamile kalacağını bilememek asıl zor oluyor. Tabiki allah biliyor ama her an çok güzel bir sürpriz olabilir. Böyle düşünmek insanı çok rahatlatıyor

İçimizdeki Allah inancı olmasa dayanmak namümkün, Allah evlat acısıyla sınamasın.

Canım yanıyor hala. Şimdi bat bekliyorum oysa erken Doğum yaşamasaydım önümüzdeki ay sonu bebeğimi kucağıma alacaktım
Olsun canım hayırlısı olan demekki buymuş hakkında. Lütfen Şeytanın vesveselerine aldırış etme. Rabbim ol dicek ve olacak. O en güzel zamanı biliyordur. Sen Yüreğini ferah tut. Bak ben de düşük yaptım. Bakıyorum beraber yazıştığımız arkadaşların doğumuna az kalmış. Hafif buruk oluyor insan ama diyorum ya, Rabbim neylerse güzel eyler. Hatta arkadaşla watsaptan msjlaşıyorum devamlı :) gebe arkadaşım kaldı adı telimde. Inşallah sen de dileyen herkesin de Rabbim kucağını boş bırakmayacaktır. Sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah tez zamanda

Bu arada canım stresini azaltması adına kendine bir meşgale bul tavsiyem. Ne bilim bir kursa gidebilirsin mesela, ya da spora ( zumba falan hem eğlenceli hemde bir zararı olmaz ) en azından Kafanı dağıtır daha pozitif olursun. Yoksa insan sabah akşam gebelik sürecini düşün düşün, kendine yapıyor malesef

İnan ikimiz de çok severek içmiyoruz şifa niyetine bi de bunu deneyelim diyoruz takviye olur vitamin olur diye . Çok önemli değil ama parası da baya bi tuttu psikolojik olarak işe yaramalı diye düşünüyor olabilirim

Bakalım canım teşekkür ederim bilgilendirmen için...Bakalım pazar gününe kadargelmesse bi idrar testi yaparım heralde

Çalışıyorum, gündüz yoğun geçiyor cnm ama akşam başa sarıyorum

İnşallah cnm dileğim o

Benimde deminden beri akintim gelio seffaf bazen sapsarı su gibi anlamadim gitti yanma yok koku yok wc den çıkamadım valla birazdan test yapim diyorum ama kanama olcak diye bekliyorum bakalım

Benimde deminden beri akintim gelio seffaf bazen sapsarı su gibi anlamadim gitti yanma yok koku yok wc den çıkamadım valla birazdan test yapim diyorum ama kanama olcak diye bekliyorum bakalım
Hemen yapma test bence kaçgin var adete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…